خبر تفسیری دکتر مموتیان

تفسير خيلی خيل تحليلی اخبار جهان

 goodman_headshot_animated_a_p

خبر اول اينكه، حسام الدين آشنا، مشاور فرهنگی رياست جمهور گفته: در دوره هشت ساله رياست جمهوری محمود احمدی نژاد قدم های بسيار بلندی در گذار معكوس دولت داری در ايران به سمت دولت قاجاری برداشته شده است.

عمو جان چرا تخفيف می دی؟ تو اين هشت سال دولت عدالت محور و عدالت پخش و پلا كن، به سمت دوران توحش و غار نشينی در مديريت، به شيوه دوی سرعت حركت كرده! میگی نه مدارکشم موجوده…

يونسی نماينده روحانی در امور اقوام، اقليت های دينی و مذهبی گفت: پست هاي كليدي و ارشد مديريت كشور در آينده بسيار نزديك به اقليت های قومی و مذهبی واگذار خواهد شد.

آقای يونسی نفرمودند كه اين گونه پست های مديريتی  حساس اقليت های قومی و مذهبی  به كجای كشور مربوط می شود؟ يعنی قرار است اين دوستان در درون سلول ها و بند ها اين پست ها را به دست بياورند يا كه چی ؟

در تركيه فساد مالی عده زيادی از مقامات بلند پايه اين كشور فرزندانشان افشا شد.

rahmani3

هفته گذشته در تركيه افشا گری خانمان براندازی اتفاق افتاد. البته خانمان برانداز برای بعضی از مقامات. پليس و قوه قضاييه مقامات دولتی را بازداشت می كند. دولتی ها هم به جان پليس اين كشور افتاده اند.

آنقدر ارقام پولشويی اتفاق بالاست كه تقريبا به جز حضرت مولانا كه در قونيه در خواب هستند پای خيل يو فرزندانشان در ميان است. ارتش هم اين وسط ايستاده و از دست اروپايی ها شكار است كه مجبورش كرده اند ادای دموكراسی را دربياورد و در اين شرايط، كه وضعيت كشور جان می دهد برای يك كودتای تر و تميز بايد فقط تماشاچی باشد. اردوغان هم اين وسط با اعتقاد به اصل «اثر بال پروانه ای» معتقد است كه هر اتفاق بدی در عالم خلقت و حومه ی آن برنامه ای است كه دشمنانش و سكولارها برای براندازی دولتش به راه انداخته اند، و رسما گفته: تحقيق در مورد فساد مالی، اقدامی كثيف عليه دولت است.

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.