قوانین جدید و کنترل اتباع اروپا در مرزهای ورودی و خروجی از اتحادیه اروپا

صفحه-خبری

تنظیم خبر: خاطره نورشید 

از این پس اتباع کشورهای اتحادیه اروپا در مرزهای ورودی و خروج از اتحادیه اروپا با کنترل پاسپورت به روال عادی سابق مواجه خواهند شد .
طبق مقررات جدید که قرار است توسط وزرای کشورهای اتحادیه اروپا در نشستی در بروکسل و برنامه زمان بندی آن تصمیم گیری نمایند از این پس اتباع کشورهای عضواتحادیه اروپا نیز با بازرسی پاسپورت مواجه خواهند شد و این بازرسی از ماه می پیش رو انجام خواهد شد .
به عبارت دیگر از بهار پیش رو دارندگان گذرنامه های اروپائی که تا کنون مجاز بودند بدون اینکه مورد پرسش قرار بگیرند از مرزهای ورودی و خروجی اتحادیه اروپا عبورکنند از این پس بمانند مسافران غیر اروپائی مورد کنترل و پرسش قرار خواهند گرفت ، گذرنامه هایشان اسکن خواهد شد و چنانچه مورد تردید مأمور قرار گیرند مورد بازجوئی و تحقیقات بیشتر توسط پلیس خواهند گرفت .
شایان ذکر است که مقررات جدید شامل سفرهای داخل اتحادیه اروپا نشده و افراد در سفرهای داخلی خود مگر در موارد بسیار نادر مورد کنترل پلیس قرار نخواهند گرفت .
به این ترتیب از این پس اگر قصد سفر به خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دراید در خروج و ورود آماده ایستادن در صف های طویل برای کنترل گذرنامه هایتان باشید و سعی کنید که با حوصله بیشتری به سوالات مأمورین پاسخ دهید .

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.