هیئت  منصفه و دفاعیات بیل کازبی ( کمدین هالیوود) در مورد اتهامات تجاوز جنسی

جوانان امروز – خبر هالیوودی – جلسه دادگاه  بیل کازبی هنرپیشه هالیوود در مورد اتهامات تجاوز جنسی همچنان ادامه دارد ، بیل کازبی اینبار در دادگاه دفاعیات خود را در مقابل هیئت منصفه بیان کرد ، ولی آنچه هنوز هیئت منصفه نشنیده این است که چگونه او به زنان قبل از تجاوز جنسی داروهای خواب آور می خورانده است.

روز جمعه دادستان تمرکز خود را بر گفته های بیل کازبی قرار داده و به هیئت منصفه دیدگاه کازبی در مورد زنان را بیان کرده و در مورد چگونگی وقایع ژانویه سال 2004 که بیل کازبی با خوراندن داروهای خواب آور به » آندریا کونستاند» به او تعرض جنسی کرده بود در خانه ویلائی اش در فیلادلفیا اشاره کرد.

کازبی هفتاد و نه ساله گفته است که قصد ندارد چیزی به ادعاهای پیشین خود بیفزاید در مورد پرونده خانم کانستاند، موکل خانم کنستاند قبل از شروع جلسه دادگاه امروز به خبرنگاران حاضر در دادگاه گفت: اتهامات آقای کازبی بقدری سنگین است که در صورت رای مثبت هیئت منصفه می تواند مابقی عمر خود را پشت میله های زندان بسر برد.

روز پنجشنبه یک مامور رسیدگی به پرونده بیل کازبی افزود: با مرور بر گفته های آقای کازبی ایشان با خانم کونستاند به دفعات رابطه جنسی داشتند ، و در موردی که خانم کونستاند مدعی است که وی داروی خواب آور داده و مورد تجاوز جنسی قرار گرفته ، کازبی می گوید : ما همیشه با هم رابطه داشتیم ولی در آنشب من حس کردم که خانم کونستاند مرا بین دو راهی قرار داده و خوب چاره ای جز دادن داروی خواب آور به او نداشتم.

رویهم رفته شصت زن ادعا کرده اند که بیل کازبی کمدین معروف هالیوودی به آنها تجاوز جنسی کرده است ولی تمامی این پرونده ها مخدومه اعلام شده و تنها پرونده خانم کونستاند است که توانسته بیل کازبی را در جایگاه متهم قرار دهد.

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.