کنسرت های بسیار موفق تلویزیون جم و دستیلوکس در آنتالیا

title1

شاید به جرأت می توان گفت که ایرانیان امسال در آنتالیا بهترین نوروز را سپری کردند ، در لوکس ترین هتل ها و امکان دسترسی آسان به کنسرت هر شب از خوانندگان دست چین شده با اجراهای عالی .

مطمئن هستم که این ابتکار که یک کار فکری مشترک بود میان تلویزیون جم و آقای کورش بیبیان ، اولین و بهترین در نوع خود بود .

برگزاری کنسرت کار آسانی نیست خصوصأ اینکه این کنسرت با حضور خوانندگان مختلف باشد که هر کدام به نوبه خود سلیقه و سبک متفاوتی را دارا می باشند ، که گاه می تواند در برگزاری کنسرت مشکل ایجاد کند اما من به شخصه شاهد بودم که توانائی و تجربه چندین ساله و ارتباط آقای بیبیان با فرد فرد هنرمندان برای تنظیم هماهنگی های لازم این موانع را از پیش پا برمی داشت .

» دستیلوکس» Destilux که در حقیقت بخشی از همان » تلویزیون جم » است از اولین روز تبلیغات هایشان در مورد پکیج مسافرتی و کنسرت ها بسیاری از منتقدین را بر آن داشتند که غیر ممکن بودن این امر را به چالش بکشند ولی اجرای موفق تمامی این کنسرت ها که باعث شادی و شور حاضرین شد تمامی این منتقدین را مجبور به سکوت کرد. کنسرت های رایگان که جزو پکیج مسافرتی بود در زیباترین هتل های » آلوادونا Alva donna “» و » کریستال هتل Crystal Hotels » بصورت شبانه برگزار می شد.

البته تلویزیون جم سوای اجرای کنسرت در هتل هائی که مسافرین را اسکان داده بودند چهار کنسرت بزرگ هم برگزار کردند که رویهم رفته یکی از دیگری موفق تر بود و با استقبال زیادی روبرو شد.

از تاریخ 21 مارچ » یکم فروردین » تا 31 مارچ » یازدهم فروردین » تلویزویون جم چهار کنسرت باشکوه در » جان پیرامید » مرکزی ترین نقطه شهر توریستی آنتالیا برگزار کردند و قرار است که طبق شنیده هایمان روز سیزدهم فروردین سورپریز بزرگتری را داشته باشند برای مردمی که هنوز در آنتالیا بسر می برند .

 سورپریز اجرای یکی از بزرگترین کنسرت ها به مناسبت سیزده بدر با حضور سیزده خواننده است و اجرای دست کم سیزده ساعت برنامه زنده به مناسبت سیزده بدر ….شاید موفقیت در کنسرت های ایام نوروزی  هم به هنرمندان  و هم به مجریان تلویزیون جم این آمادگی و اعتماد به نفس را داده که می دانند از پس این برنامه هم بر خواهند آمد .

ما نیز به نوبه خود برای آنها آرزوی موفقیت داشته و یک خسته نباشید می گوئیم به تمامی دست اندرکاران و کسانیکه پشت صحنه بودند تا اجرای این برنامه ها را ممکن سازند.

من در چند روزی که در آنتالیا بودم تا بتوانم گزارش های متنوعی را برای شما خوانندگان گرامی تهیه کنم دیدم که چطور هر روز دست اندرکاران کنسرت  ها ( برنامه ها ) از موزیسین ها گرفته تا خوانندگان و یا کسانیکه در بخش های فنی فعالیت می کردند و یا گروه فیلمبرداری تلویزیون جم و کسانیکه مسئول سکیوریتی سالن بودند و…….چگونه به طور مستمر کار می کردند تا بتوانند برنامه های خوبی را برای مردم برگزار کنند .

به نوبه خود دوست دارم از آقای بیبیان ، مستولین تلویزیون جم و دوستان عزیزی که افتخار آشنائی شان را در آنتالیا پیدا کردم که مرا در تهیه این گزارشات یاری کردند تشکر نمایم .

البته برنامه سیزده بدر هنوز قطعی نشده و صد در صد نیست از اینرو اگر برنامه اجرا شود یک سورپریز بزرگ برای تمامی عزیزان که تا سیزده بدر در ترکیه اقامت خواهند داشت می شود .

 تهیه گزارش : رها 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.