ادامه تعطیلی دولت فدرال فاجعه ای زیان بار برای کارمندان دولت

صفحه خبری جوانان امروز – به گزارش آشوشیتد پرس ، ادامه تعطیلی دولت در امریکا ، نگرانی های زیادی برای صدها هزار کارمندی کرده که یا در تعطیلی اجباری و بدون حقوق هستند و یا در حال کار کردن ولی نگرفتن حقوق – برای کارمندان دولت دیدن چک حقوق کم کم به رویائی بدل می شود ، چرا که آقای ترامپ حاضر نیست از تصمیم خود عقب نشینی کند، و اگر این کشمکش سیاسی بین ترامپ و دمکرات ها  همچنان ادامه داشته باشد ، کارمندان کم درآمد چگونه می توانند خرج معاش خود را تامین کنند.

آقای دونالد ترامپ برای جلب اعتماد رای دهندگانی که به او رای دادند به دلیل ممانعت از ورود مهاجرین غیر قانونی ، و داشتن رای آنها در دور بعدی انتخابات زندگی و امنیت شغلی صدها هزار شهروند امریکائی را به مخاطره انداخته، اما بنظر این مسئله در اولویت ترامپ نیست .

این طولانی ترین تعطیلی دولت فدرال در طول تاریخ امریکا بوده و تبعات آن در زندگی طبقات مختلف جامعه به اشکال متفاوتی باشد ، برخی زندگی شان کلا مختل شده در حالیکه گروه دیگری از اجتماع هیچ تاثیری در شرایط زندگی شان بوجود نیامده است.

برخی صاحب نظران معتقدند که این تعطیلی و برهم زدن امنیت مالی مردم درست مثل یک سلاح بکار گرفته شده توسط آقای ترامپ . ادامه این تعطیلی می تواند نه تنها به اقتصاد امریکا بلکه به محبوبیت اقای ترامپ لطمه بزند.

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

این وب‌گاه برای کاهشِ هرزنامه‌ها از Akismet استفاده می‌کند. در موردِ نحوهٔ پردازشِ داده‌هایِ دیدگاهتان بیشتر بدانید.