مامورباز نشسته  ام ای فایو اعتراف کرد که پرنسس دایانا را به قتل رسانده است

سایت خبری جوانان امروز –  اینروزها در رسانه های دنیا مطلبی پخش شده که پایانی است برای تمامی گمانه زنی ها در مورد قتل پرنسس دایانا توسط خاندان سلطنتی انگلیس .

جان هاپکینز هشتاد ساله مامور بازنشسته سازمان جاسوسی انگلیس چندین مطلب را رسانه ای کرده است در روزهائی که می داند چند هفته ای بیشتر برای زندگی ندارد.

آقای هاپکینز می گوید در بین سالهای 1973 تا 1999 بیست و سه نفر را ترور کرده است که یکی از آنها » پرنسس دایانا» بوده است.

جان هاپکینز در مورد موقعیت شغلی خود در سازمان جاسوسی انگلیس افزوده: در سی و هشت سال خدمتم در آن سازمان بخشی از مسئولیتم این بوده که افرادی را که به هر دلیلی برای امنیت ملی انگلیس خطرناک هستند از بین ببرم.

این ترورها معمولا شخصیت های سیاسی ، فعالین سیاسی و روزنامه نگاران و یا رهبران اتحادیه ها بودند.

جان می گوید در مورد به قتل رساندن » پرنسس دایانا» یک حس دوگانه ای داشتم ، اما دایانا تهدیدی شده بود برای اعتبار خاندان سلطنتی ، همچنین دایانا بسیاری از رازهای خاندان سلطنتی را می دانست و از روی انتقام گرفتن از آنها قصد داشت که در مورد خانواده سلطنتی افشاگری کند.

من هرگز در زمان ماموریت هایم هرگز مسئولیت کشتن یک زن را نداشتم ، خصوصا یک پرنسس ، اما من اینکار را برای ملکه و کشور انجام دادم.

جان همچنین مدعی است که پس از قتل پرنسس دایانا مامورت بعدی اش این بود که میدیای انگلیس را کنترل کند تا همه چیز آنطوریکه برنامه ریزی شده بود پیش برود و مرگ دایانا بر اساس جراحات شدید در حادثه اتومبیل گزارش شود.

جالب توجه اینجاست که سایت حقیقت یاب خبری در انگلیس گفته ها و ادعاهای آقای هاپکینز را دروغ و بی پایه می داند. اما سالهاست که طرفداران پرنسس دایانا بر این باور هستند و گفته های جان هاپکینز چیزی است که آنها همیشه قلبا بدان باور داشتند.

 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.