یک حمله تروریستی به مسجدی در شمال لندن

صفحه خبری جوانان امروز –  لندن صحنه یک عملیات تروریستی دیگر شد. شب گذشته در ساعاتی پس از افطار به وقت لندن راننده  یک ماشین ون  به داخل یک مسجد در منطقه » فینزبری پارک » در شمال لندن شد وبه گفته پلیس هدف راننده کشتن و مجروح کردن مسلمانانی بود که به عبادت روزانه خود مشغول بودند و هیچ اذیت و آزاری به دیگران نداشتند.

مرد چهل و هفت ساله ای که قصد کشتن حضار در مرکز اسلامی را داشت به جرم حمله تروریستی در زندان است و در عین حال خانه وی در منطقه » کاردیف » تحت بازرسی است برای یافتن مدارک لازمه .

این چهارمین حمله تروریستی در سه ماه گذشته است که در لندن رخ می دهد و خانم ترزا می نخست وزیر بریتانیا پس از دیدار با نماینده های اقلیت های مذهبی و پلیس در محل وقوع حادثه به خبرنگاران گفت : یکبار دیگر شاهد عملیات تروریستی هستیم که هدفشان افراد عادی جامعه است ، شهروندانی که به زندگی روزمره خود مشغول هستند.

در ادامه خانم ترزا مِی افزود : بقدر کافی با چنین اعمال نژاد پرستانه و افراطی  تحمل شده در سالهای گذشته ، بنظر می رسد که تروریسم ، افراطی گری ، و نفرت در شکل های مختلفی ظاهر می شود و هدف ما مبارزه با هر نوع خشونت و هر فرد یا گروهی است که این نا امنی و خشونت را در جامعه بوجود می آورد.

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.