یک حمله تروریستی به مسجدی در شمال لندن

صفحه خبری جوانان امروز –  لندن صحنه یک عملیات تروریستی دیگر شد. شب گذشته در ساعاتی پس از افطار به وقت لندن راننده  یک ماشین ون  به داخل یک مسجد در منطقه » فینزبری پارک » در شمال لندن شد وبه گفته پلیس هدف راننده کشتن و مجروح کردن مسلمانانی بود که به عبادت روزانه خود مشغول بودند و هیچ اذیت و آزاری به دیگران نداشتند.

مرد چهل و هفت ساله ای که قصد کشتن حضار در مرکز اسلامی را داشت به جرم حمله تروریستی در زندان است و در عین حال خانه وی در منطقه » کاردیف » تحت بازرسی است برای یافتن مدارک لازمه .

این چهارمین حمله تروریستی در سه ماه گذشته است که در لندن رخ می دهد و خانم ترزا می نخست وزیر بریتانیا پس از دیدار با نماینده های اقلیت های مذهبی و پلیس در محل وقوع حادثه به خبرنگاران گفت : یکبار دیگر شاهد عملیات تروریستی هستیم که هدفشان افراد عادی جامعه است ، شهروندانی که به زندگی روزمره خود مشغول هستند.

در ادامه خانم ترزا مِی افزود : بقدر کافی با چنین اعمال نژاد پرستانه و افراطی  تحمل شده در سالهای گذشته ، بنظر می رسد که تروریسم ، افراطی گری ، و نفرت در شکل های مختلفی ظاهر می شود و هدف ما مبارزه با هر نوع خشونت و هر فرد یا گروهی است که این نا امنی و خشونت را در جامعه بوجود می آورد.

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

این وب‌گاه برای کاهشِ هرزنامه‌ها از Akismet استفاده می‌کند. در موردِ نحوهٔ پردازشِ داده‌هایِ دیدگاهتان بیشتر بدانید.