چلسی کلینتون دختر بیل کلینتون نیست و حاصل رابطه کوتاه هیلری با » وبستر هابل » است

نوشته : خاطره نورشید

chel

زمانیکه بیل کلینتون رئیس جمهور سابق امریکا با منشی دفترش ( مونیکا لوئینسکی ) رابطه داشت و این خبر رسانه ای شد، هیلری کلینتون با توجه به شرایط موجود و حملات رسانه ای به بیل کلینتون و ….سعی کرد به همراه دخترش » چلسی کلینتون » برخلاف تصور تمامی مردم در امریکا همراه بیل کلینتون بماند و او را مورد عفو قرار دهد .

این درحالی بود که بسیاری بر این باور بودند که شاید این رویداد می تواند به اولین طلاق رئیس جمهور و بانوی اول امریکا در تاریخ امریکا ثبت شود.

از سوئی وقتی مردم در هر گوشه از دنیا خصوصا امریکا ، گذشت و حمایت هیلری کلینتون از همسرش دیدند بیش از پیش بر محبوبیت هیلری افزوده شد به عنوان یک زن که علی رغم خیانت همسرش نخواسته است تا چهار چوب خانواده را از هم بپاشد.

ولی امروز خبری که در رسانه های امریکا می چرخد این است که خانم هیلری کلینتون هم رازی داشته که به همین دلیل نخواسته بوده تا بیش ار حد در مورد مسئله ( بیل و مونیکا) وسواس نشان دهد .

آن راز بزرگ چه می توانسته باشد؟ اینکه چلسی در حقیقت حاصل رابطه هیلری و مردی است بنام » وبستر هابل » که در سال 1984 زمانیکه بیل کلینتون یک سناتور بود او را به مقام » ریاست دادگستری دیوان عالی کشور در ایالت آرکانزاس» گمارد و در  دوران ریاست جمهوری اش این مرد را به مقام معاونت دادستان کل کشور ارتقاع درجه داد. گفته می شود که » وبستر هابل » در سال 2014 کتابی منتشر کرد به نام » دوستان عالی مقام » .

حال سوال اینجاست که چگونه در دوران انتخاباتی بیل کلینتون و تمام دوران ریاست جمهوری اش حتی تا به امروز این دو توانسته اند چنین رازی را از دیدگان میدیا پنهان نمایند و دیگر نکته این است که آیا این زوج که براحتی در مورد زندگی خود به میلیون ها انسان دروغ گفته اند می توان به آنها اطمینان کرد و آینده نه تنها یک کشور بلکه آینده جهان سیاست دنیا را به دست آنها سپرد؟

وبستر هابل چندی پیش وقتی » چلسی کلینتون» در یک جلسه با حمله به » برنی سندرز » از مادرش هیلری کلینتون و مواضع وی در مورد » بیمه درمانی همگانی » تاخته بود در مصاحبه ای با نیوز مکس اذعان داشت که داخل کردن فرزندان نماینده های ریاست جمهوری در فعالیت انتخاباتی کاری است بسیار غلط و نمی بایست که کانداها از فرزندانشان در هر سن و سالی که باشند برای فعالیت های انتخاباتی خودشان استفاده ابزاری کنند.

به هر روی بنظر می رسد که از موضع یک پدر دوست داشته تا خط قرمزها را برای هیلری مشخص کند در اینکه نمی بایست از چلسی که فرزند هر دو آنهاست استفاده ابزاری شود.

http://

از سوی دیگر یک خبرنگار چلسی را در حالیکه برای امضا کردن کتابی که نوشته است با سوال غافلگیرانه اش مورد خطاب قرار میدهد و از او می پرسد که : چه احساسی داشته وقتی متوجه شده پدر حقیقی اش بیل کلینتون نیست  و در حقیقت او دختر » وبستر هابل است » ؟ چلسی با خونسردی  و زیرکی پاسخ می دهد : » من خیلی خوشحالم که فرزند والیدنم هستم » .

حال منظور چلسی کدام والدین است ؟؟ خود جای بسی تعمق دارد.