دیدار تاریخی اولین رئیس جمهور امریکا از ایران پس از 38 سال حکومت اسلامی

بخش خبری جوانان امروز – 

رئیس جمهور باراک اوباما و دیدار تاریخی اولین رئیس جمهور امریکا پس از 38 سال دشمنی ایران و امریکا – روز دوم ماه می سال جاری پرزیدنت اوباما و خانواده اش وارد تهران خواهند شد در یک دیدار تاریخی –

امروز در اولین ساعات روز سیزدهم فروردین پیامی از کاخ سفید انتشار یافت و طی این اطلاعیه  باراک اوباما رئیس جمهور  روز سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری ( 1395) مصادف با دوم ماه می 2016درست یکروز پس از روز جهانی کارگر در اول ماه می ,وارد تهران خواهد شد .

در پی انتشار این خبر از کاخ سفید گفته شده است که رئیس جمهور اوباما به دلیل اینکه قصد دارد تمامی دشمنی های دیرینه امریکا با کشورهای مورد بحث را پیش از اتمام دوره ریاست جمهوری شان پایان بخشند ، پس از دیدار تاریخی از کوبا در 23 ماه مارس همین سال در روز دوم ماه می هم راهی تهران خواهند شد – گفته شده است که در این سفر خانم میشل اوباما و دخترهایشان هم همراه رئیس جمهور خواهند بود و همینطور مادر زن رئیس جمهور ( مادر میشل اوباما) .

گفته شده است که در این دیدار خانواده اوباما از مکان های تاریخی هم دیدار خواهند کرد و همینطور به مقبره خمینی خواهند رفت و احتمال دیدار در بیت رهبری هم کاملا ناممکن بنظر نمی رسد .

این دعوت از سوی آقای روحانی بصورت غیر رسمی بعمل آمده و قرار است که خانواده پرزیدنت اوباما برای چند روز در کاخ نیاوران سکنی داشته باشند .

از سوئی گفته شده است که دو روز بعد از این دیدار تاریخی مادونا و لیدی گاگا هم در میدان شهیاد تهران بزرگترین کنسرت  خود را برگزرا خواهند کرد .

هدف  این کنسرت  که برایگان انجام خواهد شد  بدلیل دفاع از حقوق زنان و همینطور دفاع  از موسیقی پاپ  می باشد ، گفتنی است که به دلیل قوانین اسلامی از 38 سال پیش خوانندگی زنان ممنوع بوده است چون شنیدن صدای زن از نظر اسلامی گناهی بزرگ است و میتواند در مردان ایجاد شهوت کند ، ولی به نظر می رسد که جمهوری اسلامی قبول کرده تا این دو زن مشهور اولین زنانی باشند که در ایران – تهران بروی صحنه بروند وبخوانند – این می تواند یک کنسرت تاریخی برای مدونا و لیدی گاگا باشد .

خبرهای بیشتر را از اینکه چگونه در یک تصمیمی ناگهانی پرزیدنت اوباما و خانواده قرار است برای تعطیلات سه روزه ودیداری کاملا دوستانه و غیر رسمی وارد تهران شوند را به محض دریافت با شما خوانندگان در میان خواهیم گذاشت .

madona

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله جوانان امروز به نیویورک وقتی که خبرنگار ما از  مادونا و لیدی گاگا در مورد این تصمیم مشترک شان برای برگزاری کنسرت در تهران پرسید، این دو اذعان داشتند که این یک فرصت تاریخی است برای آنها و اینکه همیشه آرزو داشتند قبل از بازنشستگی از عالم موسیقی یک کنسرت دو نفری در تهران برای زنان دربند ایران برگزار کنند، و به محض شنیدن سفر اوباما به ایران در دوم ماه می سال جاری توانستند  تاییدیه وزارت ارشاد  برای اجرای کنسرت خود درست دو روز پس از دیدار تاریخی رئیس جمهور اوباما و هیئت همراه را بدست بیاورند- بساط این کنسرت را در میدان مشهور  تهران ( میدان شهیاد) براه بخواهند انداخت و این کنسرت کاملا رایگان خواهد بود  و مدونا و لیدی گاگا گفتند که بالاخره توانستند به این آرزوی بزرگ خود برسند.  این کنسرت قرار است 15 اردیبهشت ماه مصادف با 5 ماه می در میدان شهیاد برگزار شود –

 بخش خبری سیزده بدری جوانان امروز – سیزده بدر خوشی داشته باشید