استاد شجریان در کدام کشور تحت درمان است در هاله ای از ابهام

shajarianقرار بود شجریان در ارمنستان – یروان کنسرتی در روز های نوروزی داشته باشد ولی از قرار معلوم به دلیل وخامت حال ایشان این کنسرت کنسل شده است .

به گزارش خبرگزاری ها زمانیکه شجریان پیام تبریک نوروزی خود را با سری تراشیده به هموطنان داد همه متحیر شدند، اما توضیح اینکه تراشیدن سر به دلیل توصیه پزشک معالج شجریان بوده و اینکه ایشان می بایست برای یک سری معالجات شیمی درمانی حاضر شوند قلب طرفداران این هنرمند را به درد آورد آنهم در ساعات اولیه سال نو.

البته طبق گفته خود استاد شجریان» این میهمان پانزده سالی هست که در بدن ایشان خانه کرده «ولی امروز به نظر بیش از هر زمان دیگر پیشرفت کرده و گویا کلیه سرطان پیشرفته کلیوی دچار شده است و تحت شیمی درمانی هستند البته سرطان بسیار پیشرفت کرده و از کلیه ها هم عبور کرده است .

خبرها حاکی از آن دارد که همایون شجریان برای همسوئی و حمایت از پدر سرش را تراشیده است .

 به گفته وزیر بهداشت قاضی زاده به رسانه ها » با استاد شجریان تلفنی روز گذشته تماس گرفتم وضعیت کلی شان خوب بود و صدای شان همچنان با صلابت بود امیدواریم که بزودی در چند ماه آینده به کشور بازگشته و مابقی طول درمان در کشور انجام شود».

اینکه استاد شجریان در کدام کشور تحت درمان است در هاله ای از ابهام رفته و این می تواند بدین دلیل باشد که صلاح را در این نمی دانند تا از کشور مورد نظر نام ببرند.

البته طبق آمار کشور انگلستان و امریکا حتی فنلاند و یا حتی اسرائیل  از کشورهائی هستند که بالاترین شمار درمان بیماران سرطانی را بخود اختصاص دادند.