جرج کلونی و همسرش ضیافت شام برای حمایت از کمپین هیلری کلینتون خواهند داد

clon

خاطره نورشید- نویسنده و تحلیل گر خبری و فعال سیاسی 

گفته می شود که جرج کلونی تصمیم گرفته بطور خیلی رسمی از » هیلری کلینتون » حمایت کرده و به

همین دلیل برای جمع آوری کمک های مالی برای ادامه کمپین انتخاباتی ضیافت شامی در ماه پیش رو در منزل اش برگزار خواهد کرد .

این فرصت بسیار مناسبی است برای کسانیکه مایل هستند در منزل مسکونی این سوپر استار هالیوود و فعال حقوق بشری و همسرش شام بخورند ، اما این شام می تواند در حدود 24000 دلار هزینه در بر داشته باشد.

حال در منیوی میز شام چه چیز هائی را می توان دید که ارزش اینهمه پول را داشته باشد خود سوالی است که باید پاسخ اش را بعدأ از کسانیکه در این ضیافت شرکت خواهند کرد پرسید.

چندی پیش جرج کلونی در رسانه ها اعلام کرد که به دلیل اینکه همسرش آمال معتقد است سن و سالی از او گذشته بعد از دو فیلمی که در دست دارد برای ضبط برای همیشه از صحنه خارج می شود و بیشتر به کاری که علاقه ای وافر دارد که کارگردانی است خواهد پرداخت.

اما جرج کلونی را نمی توان یک کارگردان موفق دانست، به نظر می رسد که هنرپیشه 54 ساله هالیوود هدف اصلی اش در دراز مدت می تواند این باشد که جای پائی استوار در عالم سیاست باز کرده و شاید یکروز خود را کاندید ریاست جمهوری و یا الااقل سناتور شدن و یا…. کند .

ازدواج وی با یک وکیل حقوق بشری هم می تواند بخشی از برنامه ریزی دراز مدت جرج کلونی باشد .

به هر حال اگر 24000 دلار پول اضافی در جیب خود دارید و در ضمن طرفدار » هیلری کلینتون » هستید و باور دارید که این زن که موجب پیدایش گروه تروریستی » داعش » می باشد انتخاب درستی برای ریاست جمهوری امریکاست و آینده نه تنها امریکا بلکه مابقی دنیا می تواند که در دست های این زن جنایتکار امن باشد به این مهمانی شام بروید و سلفی های خود را هم برای ما در گروه رسانه ای جوانان امروز بفرستید.