جرج کلونی قصد دارد بزودی از پرده سینما کنار برود

clon

جرج کلونی چهره محبوب هالیوود و خوش تیپ ترین مرد ، هنوز یکسال از زندگی مشترک اش با وکیل حقوق بشری خانم آمال کلونی نگذشته که گویا » احساس پیری » می کند و تصمیم دارد از پرده نقره ای خود را بازنشسته کرده و به پشت دوربین رفته و کارگردانی کند.

فیلم » هیل سیزار» که کاری است از برادران کوهن و پس از آن  نقش آفرینی در فیلم » مانی مانستر» آخرین فیلم هائی خواهند بود  که جرج کلونی در آن ها نقش بازی خواهد کرد .

جرج خودش در مصاحبه ای با بی بی سی اذعان داشته که دارد پیر می شود !؟ و به همین دلیل نمی تواند هر نقشی را بازی کند ، از اینرو ترجیح می دهد که ازقرار گرفتن در مقابل دوربین فیلمبرداری پرهیز نموده و در عوض به کارگردانی کاری که بیشتر به آن علاقه دارد بپردازد.

جرج کلونی البته تا به حال فقط یک فیلم را در سال 2002 کارگردانی و در همان فیلم هم نقش افرینی کرده بود ، اما باید گفت که گمان نمی رود که جرج بتواند یک کارگردان موفق باشد.

علت کنار رفتن جرج کلونی از سوئی می تواند ازدواج وی در سال گذشته با یک وکیل لبنانی تبار باشد که ظاهرأ می تواند از جرج خواسته باشد تا به جای بازی در فیلم ها به کارگردانی بپردازد.

به هر حال باید دید اگر این تصمیم به دلیل فشار های » آمال » است تا چه اندازه می تواند جرج را از صحنه سینما دور نگهدارد .

به نظر می رسد وکیل حقوق بشری اینروزها بیشتر مانند مدل ها در مقابل دوربین ها نقش یک معشوقه آرام و وفادار را بازی می کند و کمتر خبری در رسانه ها از فعالیت های حقوقی این خانم بگوش میرسد.

clonn1

صحنه هائی از قیلم » هیل سیزار» کاری از برادران کوهن

cloon2