قاضی تقاضای وکیل مدافع  بیل کازبی را برای بستن پرونده  تجاوز جنسی رد کرد

 

ترجمه : خاطره نورشید –

قاضی استیون اونیل، هیچ پایه و اساسی مبنی بر اینکه پیشتر به پرونده  تجاوز جنسی مصونیت و یا بخشودگی داده شده و بر همین پایه پرونده بسته شده بود  ندیده و دستور به ادامه رسیدگی به پرونده را صادر نمود .

در پی لغو در خواست وکیل مدافع بیل کازبی کمدین هالیوود مبنی بر بسته شدن پرونده تجاوز جنسی به دلایل حقوقی ارائه شده به دادگاه ، بزرگترین مانع از پیگرد قانونی و ادامه رسیدگی به ادعای پنجاه پرونده شکایت تجاوز جنسی بر علیه بیل کازبی برداشته شد.

دادستان جدید پرونده از این امر بسیار خشنود است و معتقد است با پیگیری پرونده تمام شاکیان بالاخره پس از سال ها عدالت در مورد بیل کازبی اجرا خواهد شد.

به نظر می رسد دیگر بخت با بیل کازبی همراه نیست و او می بایست تاوان اعمال ننگین خود را بدهد ، تصمیم قاضی پرونده مبنی بر ادامه رسیدگی به پرونده شکایت » آندریا کانستنت » که در مورد تجاوز جنسی به وی در سال 2004 توسط بیل کازبی بوده است ادامه و چون پنجاه پرونده دیگر هم در همین زمینه شکایات جنسی از طرف  شاکیان دیگر مطرح شده است در صورت متهم شدن بیل کازبی می تواند به سه سال حداقل و یا بیشتر محکوم شود .

شاید به همین دلیل است که اینروزها وقتی بیل کازبی معروف راهی دادگاه می شود به دلیل داشتن تخفیف های مجازاتی خود را نابینا نشان میدهد و اینکه نیاز دارد در همه جا با کمک دیگران راه برود .

دیروز در زمان ورود و خروج از دادگاه ، یکی از محافظین جوان بیل کازبی در حالیکه سعی داشت توجه همه خبرنگاران و حضار را جلب کند، با صدائی تقریبأ بلند به بیل کازبی تذکر داد که به پله ها نزدیک شده است و بهتر است دقت نماید .

دادگاه روز دوشنبه تنها برای رد و یا قبول کردن قاضی  شکایت پرونده در مورد حکمی که پیشتر در همین خصوص در ابالت مونتگامری شده و قاضی پرونده در سال 2004 به بیل کازبی برائت داده بود تشکیل شد و قاضی با توجه به اینکه پیشتر هم به همین شکایت رسیدگی و پرونده مختومه اعلام شده بود اجازه بازگشائی داد .

به نظر می رسد که بیل کازبی و تیم وکلایش تمامی تلاش های خود را می کنند تا بتوانند بر علیه اتهامات وارده اقدام و پرونده را مختومه اعلام کنند .

با توجه به اینکه قاضی پرونده روز دوشنبه دستور ادامه رسیدگی به پرونده بیل کازبی را صادر نمود یکی از پنجاه شاکی پرونده » کلوئی گوینس » از شکایت خود علیه کمدین کازبی چشم پوشی نمود .

البته باید گفت که سیستم حقوقی در امریکا با چنین پرونده هائی از دیر باز آشنائی دارد که شاکیان با تهدید و یا پرداخت مبالغی پشت پرده از شکایات خود چشم پوشی می کنند. آخرین نکونه از این سری پرونده ها پرونده مایکل جکسون و تجاوزات جنسی وی به کودکان بود.

http://

منبع : دیلی تلگراف