نصب نام های اعدامیان عرب بر سر در خیابان های کشور

نوشته : خاطره نورشید

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-01-03 07:22:30Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

شدیم کاسه داغ تر از آش ….پس از کشته شدن » شیخ نمر النمر » موج گسترده اعتراضات از سوی جمهوری اسلامی براه افتاد، همینطور طیفی از بسیجیان و مذهبیون با حمله به سفارت عربستان در شهر مشهد اعتراضات خود را بصورت علنی از کشته شدن این چهره روحانی شیعه به نمایش گذاردند .

در پی این اعتراضات و احضار سفیر عربستان از سوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی شایعه هائی مبنی بر فرصت 24 ساعته برای ترک سفیر ایران از عربستان شنیده شد که وزارت امور خارجه ایران آن را تکذیب کرد.

از سوئی قرار است که در اقدامی سمبلیک در اعتراض به کشتن این چهره روحانی شیعه و سه تن دیگر از یارانش خیابانی کنسولگری عربستان در مشهد قرار دارد را از نام فعلی اش به » شیخ نمر النمر » تغییر دهند .

به گفته خلیل موحدی عضو شورای اسلامی شهر مشهد طرحی بزودی در صحن علنی شورای اسلامی مطرح و تصویب می شود که طی ان هر خیابانی در ایران که در حال حاضر سفارت و یا کنسولگری عربستان سعودی در آن قرار دارد به نام » شیخ نمرالنمر» تغییر نام دهد .

دفتر سید علی خامنه ای هم در این خصوص پیامی صادر کرده و در این پیام آمده است : » دست انتقام الهی گریبان ، سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت » .

به نظر می رسد پس از هشت سال جنگ با عراق و تغییر نام هر خیابان ، بزرگراه ، اتوبان و یا کوچه ای به نام شهیدان حال هم یکبار دیگر باید منتظر این باشیم که نام خیابان ها از این پس به نام اعدامیان شیعه عربستانی تغییر نام دهند …

منبع : خبرگزاری ایسنا