ممنوع شدن ورود تورهای مختلط به منطقه » کویر مرنجاب » از توابع شهرستان آران و بیگدل

kkk

 به نظر می رسد آقایان هم در منطقه کویر مرنجاب با حجاب بودند چه برسد به خانم ها

آقای دادستان اگر طبق شواهد نامعلوم شما در مناطق گردشگری کویر مرنجاب رفتارهای هنجارشکنانه و یا کشف حجاب توسط گردشگران زن دیده شده است ، طبق شواهد ما که در تصویر بالا بخشی از آن شواهد است نه تنها بانوان بلکه آقایان گردشگر هم حجاب اسلامی شما را رعایت می کردند …اما به نظر شما مشکلتان با گردشگری است ….و شاد بودن مردم که جای بسی شرم و خجالت است .

آنچه در رسانه های داخلی بازتاب داشته از این قرار است » به دنبال کشف حجاب و رفتارهای هنجارشکنانه برخی گردشگران در کویر مرنجاب آران و بیدگل حکم ممنوعیت حضور تورهای مختلط گردشگری در این منطقه صادر شد. «

طبق گزارشات به دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب  دستور نامه‌ای مبنی بر توقف ورود تورهای مختلط به کویر مرنجاب و شهر زیرزمینی به فرماندهی انتظامی آران و بیدگل ارسال و در این نامه مقرر شده از تاریخ 23 آذرماه از ورود تمامی تورهای مختلط جلوگیری شود.

مسئولین می گویند : حوادث پیش آمده در چند سال اخیر در منطقه مرنجاب به ویژه حوادث روز هشتم محرم در منطقه که به کشف حجاب در این منطقه انجامید، که منجر به اعتراضات گسترده‌ای در سطح شهرستان شده بود. تاکنون بارها شاهد هنجارشکنی‌ها  و اعمال خلاف شرع در منطقه مرنجاب بودیم که مستندات آن موجود و در دسترس است.

مسئولین شهرستان » آران و بیدگل» را شهر قرآنی توصیف می کنند که بیش از 750 شهید داشته ، و ظرفیت و توان پذیرش این ناهنجاری‌ها را ندارد و طبق قانون از ورود تورهای مختلط از تاریخ مذکور به کویر مرنجاب و شهر زیرزمینی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

سید محمد موسوی امام جمعه آران و بیگدل هم برای تسلی دادن به خانواده شهدا و بسیجیان گفته است که یا به این تورهای گردشگری باید سامان داد و یا اینکه کلا این منطقه گردشگری را تعطیل اعلام خواهند کرد.

گفتنی است که منطقه » مرنجاب » منطقه کویری است که تفریحاتی چون شن سواری و ….در آنجا برگزار می شود و سوال اینجاست که این مردم شهید پرور منطقه » آران و بیگدل » در میان شن و ماسه و کویر چکار داشتند که ببینند گردشگرها »  کشف حجاب» کردند و یا هر کار » غیر اخلاقی » دیگر

بعد هم سازمان گردشگری اعلام می کند که دلیل خروج مردم برای گردش و تفریح به کشورهای همجوار به دلیل گرانی تورهای گردشگری در داخل کشور است ….نخیر مسئولین کشوری باید درنظر داشته باشند که دلیل خروج مردم برای گذراندن تعطیلات شان همین مسائل است …اینکه حتی در میان کویر ، یا بالای کوه هم مردم نمی توانند آنطوریکه باید راحت باشند .

و ائمه جمعه و بسیجیان و خانواده شهدا همیشه در صحنه هستند تا زندگی را بر مردم حرام کنند .