مدونا پسر پانزده ساله اش را علی رغم میل او، با حکم دادگاه برای گذراندن تعطیلات به نیویورک برد

rocco

خبرهائی از هالیوود – گفته می شود که مدونا خواننده معروف امریکائی مدت ها بود که درگیر پس گرفتن حق دیدار پسر پانزده ساله اش از کارگردان معروف » گای ریچی » بود برای تعطیلات کریستمس و بالاخره در روزهای پایانی سال و قبل از کریستمس موفق شد تا پسرش را به نیویورک منتقل کند .

به گفته نزدیکان » روکو ریچی » هیچ تمایلی به رفتن و زندگی با مادرش ( مدونا ) را ندارد و بارها از رفتن به فرودگاه و پرواز به نیویورک سر باز زده است …» روکو ریچی » ترجیح می دهد که در کنار پدرش باشد و بدور از زندگی پر سر و صدای مادر پاپ استارش .

گای ریچی و مدونا بین سال های 2000 تا 2008 زندگی مشترک داشتند که حاصل این ازدواج پسرشان » روکو » است البته این زوج یک پسر سیاه پوست به نام » دیوید » را هم مشترکأ به فرزند خواندگی قبول کردند .

مدونا از ازدواج قبلی اش با ستاره معروف » شان پن » هم دختری دارد به نام » لی دانیلز» و در یک مصاحبه به خبرنگاران به طور ضمنی گفته بود که » شان پن » هر گز مرا در مورد نگهداری از دخترم و یا داشتن اش محدود نکرده است .

مدونا معتقد است که » گای ریچی » می تواند باعث این شده  که پسرش علاقه چندانی به دیدار مادرش نداشته باشد .

به هر روی با زور دادگاه هم که شده خانم مدونا حرف اش را به کرسی نشانده و پسرش را برای گذراندن تعطیلات در کنار خود دارد .

نکته حیرت انگیز در این است که پسر این خواننده مشهور بارها از سبک و روش زندگی مادرش شاکی بوده و ابراز خستگی از حضور در پیرامون او را کرده ولی مدونا به نظر به جای تغییر در روش زندگی اش سعی در استفاده از زور و اهرم های قانونی را دارد برای بدست آوردن پسرش .