را ه حلی علمی برای آرام کردن نوزادان که زیاد گریه می کنند

htt://

اگر شما بتازگی صاحب نوزادی شده اید  و یا در منزلی که هستید نوزادی زندگی می کند ، قطعأ این تجربه را داشتید که بسیاری از نوزادان اگر خواب نباشند در حال گریه و بیتابی هست و گاه مادران و پدران عاجز از اینکه آنها را ساکت کنند. گاه این ناآرامی نوزادان و گریه مداوم شان باعث کم خوابی و یا حتی افسردگی در والدین و یا اطرافیان می شود .

یک پزشک در امریکا روشی را ابداع نموده است که می تواند با استفاده از آن روش نوزادان را بین ( 0 تا 3 ماهگی ) از گریه کردن بازمی دارد .

دکتر همیلتون با سی سال سابقه طبابت نوزادان و کودکان توانسته است به یک شهرت خاصی دست یابد.

روش ساکت نمودن نوزادان همانطوریکه در تصویر پائین بوضوح مشخص است به این صورت است که هر دو دست نوزاد را بر روی سینه نوزاد قرار داده و با کف دست آن را می گیرید سپس دو انگشت شصت و اشاره خود را زیر چانه نوزاد قرار می دهید و با دست دیگر نوزاد را نگاه میدارید و به آرامی نوزاد را به حرکت در می آورید، طبق تجربه دکتر همیلتون نوزاد بلافاصله ارام می شود .

در صورتیکه نوزاد شما به این طریق آرام نشد به احتمال قوی گرسنه است و یا از دردی رنج می برد که در آنصورت می بایست بلافاصله به پزشک مراجعه نمائید .

امیدواریم که این نسخه پزشکی کمکی باشد برای والدین که نوزاد کوچک دارند – توجه بفرمائید که این عمل را باید بسیار آرام و با ملایمت انجام دهید و برای نوزادان بالای 3 ماه توصیه نمی شود.