اینروزها کیم کاترال » سامانتای فیلم سکس و سیتی » خبر ساز شده

به گزارش روزنامه تلگراف » کیم کاترال » هنرپیشه معروف سینما و تئاتر از بازی در » وست اند » به توصیه پزشک معالج خود کناره گیری کرد.kkim

کیم کاترال یکی از چهار دوست صمیمی در فیلم » سکس و سیتی » از بازی در نمایش » لیندا» که قرار بود از 26 نوامبر سال جاری بروی صحنه برود کنار رفت و قرار است که نمایش رأس زمان شروع شود و قرار شده که نقش » لیندا » را » نوما دومزونی » بگیرد .

طرفداران » کیم کاترال » که شیفته بازی او هستند از شنیدن این خبر بسیار متأثر شدند، از سوئی با توجه با اینکه مدیر برنامه های خانم کاترال و همینطور مسئولین تئاتر رویال کورت  چنین اعلامیه ای را در مورد بیماری وی صادر کرده اند ، اما هیچکونه خبری از چگونگی بیماری خانم کاترال و یا وخاومت و …اعلام نشده و شاید همین امر بر نگرانی طرفداران وی افزوده است .

خانم کاترال از مسئولین تئاتر رویال کورت و همینطور مردم برای حمایت و درک این مسئله که وی می بایست در حال حاضر سلامت خود را در اولویت قرار دهد سپاسگزاری کرد.

شاید گزافه کوئی نباشد که بگوئیم کیم کاترال گرچه نقش اول را در فیلم سکس و سیتی بعهده نداشت ولی بازی بی نظیرش همیشه همه را حیرت زده کرده و به هیجان می آورد.