فرش قرمز در لوس آنجلس برای فیلم » محصول ما بحران»

ترجمه : خاطره نورشید

روز دوشنبه در لوس آنجلس هم فرش قرمز برای فیلم » محصول ما بحران است » پهن شده بود و ظاهرأ حضور جرج کلونی که تنها یکی از تهیه کنندگان این فیلم بود با ابراز عشق در مراسم و بوسیدن آمال کلونی توجه دوربین ها به خود جلب کرده بود .

sandra

فیلم » محصول ما بحران است » یک دراما کمدی است که » دیوید گوردون گرین » کارگردانی کرده و سناریو این فیلم را » پیتر استراگان» نوشته است .

این فیلم در مورد یک نامزد ریاست جمهوری از کشور بولیوی است که برای مدیریت برنامه های انتخاباتی خود یک زن امریکائی رو از یک سازمان مدیریت انتخاباتی استخدام میکنه ، نقش این زن امریکائی که به نامزد ریاست جمهوری بولیویائی قرار هست کمک کنه تا در انتخابات برنده بشه رو » ساندرا بولک » بازی میکنه و بالاخره این زن امریکائی » ساندرا بولک » می تونه که با کلی طرفند و … ماموریتی رو که به عهده اش گذاشته بودند رو به خوبی انجام بدهد و نامزد انتخاباتی پیروز انتخابات ریاست جمهوری در بولیووی میشه .

در این فیلم چهره هاوی چون » اسکات مک نایری ، بیلی باب تورنتون ، آنتونی مکی و زوئی کازان » نقش آفرینی کردند .

این فیلم از جذابیت زیادی برخوردار نیست ، گرچه بازی ساندرا بولک تحسین همگان را در بر داشته و شاید بی دلیل نبود که جرج کلونی در شب مراسم فرش قرمز در لوس آنجلس سعی داشت تا توجه خبرنگاران و رسانه ها را از نقد فیلم دور کرده و به رابطه جذاب و عاشقانه بین خودش و آمال معطوف سازد .