قوانین غیر انسانی مجارستان علیه پناهجویان

در پی شگفتی جهانیان از لگد پرانی «پترا لازلو» فیلمبردار شبکه ( ان وان- تی وی ) مجارستانی به پناهجویان سوریه ای در حین فیلمبرداری همچنین پس از رفتارهای  شرم آور کشور مجارستان با پناهجویان در روزها و هفته های اخیر یکبار دیگر دولت مجارستان سازمان های حقوق بشری را با دستگیری بیش از 336 نفر پناهجو که بطور غیر قانونی وارد کشورش شده بودند شگفت زده کرد .

مقامات مجارستان روز سه شنبه 15 ماه سپتانبر یک تبعه عراق را که بطور غیر قانونی وارد مجارستان شده بود را در دادگاه محکوم شناخته و وی را اخراج و ممنوع الورود به مجارستان برای مدت یکسال کرد .

انتظار میرود که سرنوشت مشابهی برای 336 پناهجو که در حال بازداشت بسر می برند باشد .

دولت مجارستان بصورت رسمی روز چهارشنبه اعلام کرد که از هجوم آوارگان ممانعت خواهد کرد و در صورت ورود هر مهاجر غیرقانونی به کشورش طبق قوانین جدید مجازات آنان را محکوم و از کشور اخراج خواهد نمود.

دولت مجارستان معتقد است که هجوم شمار بالای مهاجرین مسلمان به اروپا می تواند تأقیر ارزش های مذهبی ( مسیحیت ) را به خطر بیاندازد .

گرچه تمامی این تهدیدات نمی تواند جلوی سیل پناهجویان به اروپا را بگیرد و شاید کشورهای اروپائی باید به فکر راه حل اساسی باشند که همانا حل جنگ داخلی در سوریه است .

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.