سی و یکم مارس استهکلم- کارزار اعتراض به ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاه ها در ایران

20140301150344344
noroz

 

 

خ نورشید
قرار است هم‌زمان با برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران و سوئد در شهر استکهلم کارزاری در اعتراض به ممنوعیت ورود زنان به استادیوم‌های ورزشی برگزار شود.
همزمان با خبر آزادی خانم غنچه قوامی در ایران و حضور تیم فوتبال ایران در  شهر استکهلم دوهزار تی‌شرت که بر روی آنها متنی در اعتراض به ممنوعیت ورود زنان به استادیو‌م‌های ورزشی در ایران نوشته شده است، تهیه شده که قرار است فردا در میان تماشاگران حاضر در استادیوم پخش شود. این کارزار اعتراضی از سوی دریا صفایی، دندانپزشک مقیم بلژیک سازماندهی شده است.
دریا صفایی بانوی فعال ایرانی مقیم بلژیک سعی در این داشته که با وجود مشکلات فراوان  بتواند در تجمع های مختلف به انعکاس خبر ممنوعیت ورود زنان به استادیوم‌های ورزشی در ایران پرداخته و همینطور نامه های متعددی به سازمان فیفا نوشته که همه و همه در راه تأکید بخشیدن به حضور زنان در استادیوم  های ورزشی در ایران بوده است .
این کارزار اعتراضی هم که قرار است» فردا سی و یکم مارس » در استهکلم برگزار شود نیز در راستای اعتراض به عدم حضور زنان در استادیوم های ایران تدارک و پیش بینی می شود که این تجمع اعتراضی پوشش خبری گسترده ای را در بر گیرد .
خانم صفایی پیشتر نیز در رابطه با اعتراض به دستگیری » عنچه قوامی » برای حضور در استادیوم ورزشی در ایران فعالیت های چشمگیری انجام دادند .

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.