=دیوید کمرون :وزن کم کنید و اعتیاد تان را کنار بگذارید یا کمک های مالی تان قطع می شود

صفحه خبری

ترجمه : خاطره نورشید 

بنا به درخواست دولت » دیوید کمرون » از مجلس بزودی لایجه ای به تصویب می رسد که کمک های مالی به افراد » چاق ( اوبیست ) و یا الکلی و معتاد هستند  قطع خواهد شد .
بنا به گزارشات رسیده از دفتر نخست وزیری انگلیس افرادی که از دولت کمک های مالی دریافت می کنند و مشکلاتی از قبیل چاقی مفرط واعتیاد به مواد مخدره و یا الکل داشته و قصد ندارند که با بهره گرفتن از کمک های پزشکی مداوا شوند بزودی مزایا و کمک های مالی که از دولت دریافت می کنند قطع خواهد شد .
این کمک ها شامل اجاره خانه ، ماهیانه مقرر بیکاری ، درمان رایگان و تحصیل رایگان می باشند .
طبق مشاوره و تحقیقات دولت افرادی که به دلایل بیماری چاقی مفرط » اوبیسیتی » و یا اعتیاد به الکل و یا مواد مخدره ، برای شرایط خاص شان از دولت پول های بیکاری و همچنین کمک های مالی ویژه دریافت می کنند بیماری شان لاعلاج نبوده و براحتی پس از گذراندن طول درمان می توانند که آماده کار و جذب بازار کار شوند .
برآوردها نشان میدهد که بیش از 100000نفر در بریتانیا از کمک های بلاعوض دولتی استفاده می کنند به دلیل اینگونه بیماری ها که قابل درمان در کوتاه مدت است . هزینه این کمک ها سالانه مبلغ 350 میلیون پاوند هزینه را بر دوش مالیات دهندگان تحمیل می کند .
رویهم رفته حدود 2.5 میلیون نفر در بریتانیا از مزایا و کمک های بلاعوض دولتی استفاده می کنند که 1.5 میلیون نفر آنها بطور مرتب در پنج سال گذشته  از این کمک ها استفاده و هرگز کار نکرده اند و سربار جامعه مانده اند .
البته مشکل دولت دیوید کمرون و یا هر دولت دیگری که بر روی کار بیاید در بریتانیا ایجاد موقعیت های شغلی است. به نظر نمی رسد که قطع کمک های مالی راه حل مناسبی باشد تا زمانیکه دولت نتواند برای 2.5 میلیون بیکار کار ایجاد کند .

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.