جان کندی و لیست بلند بالائی از معشوقه هایش

ترجمه و تنظیم : خاطره نورشید 

monro
مرلین مونرو ، هنرپیشه و خواننده هالیوودی یکی از معروف ترین روابط نامشروعی بود جان اف کندی در دوران ریاست جمهوری اش داشت که سرو صدای زیادی هم براه انداخت . خصوصأ خواندن ترانه » تولد مبارک » در روز تولد پرزیدنت کندی یکی از جنجالی ترین خبر های سال در آنروزها محسوب میشد خصوصأ که مرلین هنگام اجرا بکلی مست بود . در کتاب » تاریکی های کمالوت» نوشته شده توسط » سیمور هرش » مرلین مونرو در تیتر اول زن هائی قرار دارد که با جان اف کندی روابط نامشروع و پنهانی داشته است .

 blazz starr

بلیز استر ، یک استریپر معروف که در سال 1989 به People Magazine  گفته بود که برای مدتی قبل از اینکه جان اف کندی به مقام ریاست جمهوری برسد با او روابط مخفی داشته است .

 ditrish

مارلین دیتریش ، » ماریا ریوا » دختر مارلین دیتریش در کتابی که در سال 1993 منتشر کرد در مورد رابطه پنهانی مادرش در کاخ سفید با کندی سخن گفته و در ادامه افزوده است که مارلین دیتریش با»  جو کندی » پدر جان اف کندی سال ها ی سال روابط پنهانی داشته است.
 WH Staff - Pamela Turnureپًملا  تورنور ، این زن در کاخ سفید کار میکرد و منشی دفتر مخصوص » ژاکلین کندی » بود . در مورد این روابط پنهانی در کتاب » نیم قرن » نوشته » لری ج سپاتو » به تفصیل توضیح داده شده است . البته مقاله ای در همین مورد از همین نویسنده در ستون مجله Forbes Magazine  نوشته شده بود .
juditجودیت اکسنر ، در یک مصاحبه مطبوعاتی با مجله Vanity   در سال 1997 مدعی شد که یک رابطه دوساله را با جان اف کندی در سال 1963 پایان داده است ، او همچنین افزوده است که فرزندی را که از کندی باردار شده بود را مخفیانه سقط کرده بود در همان روزها ی پایانی رابطه اش.
 mimiمی می  آلفورد ، در سال 2012 کتابی منتشر کرد به نام » اسرار زمانی که ..» و در آن در مورد روابط جنسی خود با پرزیدنت کندی نوشته و حتی در مورد رخدادهای بعد از برملا شدن روابط هم با جزئیات توضیخ داده است . این خانم در کاخ سفید کار می کرد و مسئول روابط بین الملل بود . کندی و آلفورد هیجده ماه با هم روابط عاشقانه داشتند.
weer
پیرسلا وییر ، در کتاب های نوشته شده توسط  » لری ساباتو، سیمور هارش و تنی چند از نویسندگان در مورد روابط جنسی پرزیدنت کندی و پیرسلا وییر که سمت منشی داشت در یکی از بخش های کاخ سفید مطالبی بسیار نوشته شده است . گفته می شود که پرزیدنت کندی این خانم را با اسم مستعار « فیدل » صدا میکرده است که به مرور همه در کاخ سفید وی را با همین اسم مخاطب قرار می دادند.
cowenجیل کاووین ، یکی دیگر از کارکنان کاخ سفید بود که با پرزیدنت کندی روابط مخفیانه جنسی داشت و در مورد روابط جنسی این کارمند با پرزیدنت کندی مطالبی بسیار در کتاب های نویسندگان مختلف عنوان شده است . جیل کاووین هم در کاخ سفید سمت منشی را داشت در یکی از بخش ها.
gunilla
گونیلا فون پوست ، یکی از زنان با نفوذ و مقتدر سوئدی که در امریکا زندگی می کند در بخشی از کتاب خاطرات خود نوشته است » عاشق جک هستم » پرده از شش سال روابط عاشقانه اش با پرزیدنت کندی برداشته است . به گفته گونیلا روابط پنهانی اش با پرزیدنت کندی از سال 1953 شروع شده و شش سال بطول انجامیده است .

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.