فال اولین هفته از سال میلادی 2015

uu
فروردیندر اين هفته بر اثر موضوعي، برای انتخاب و يا اقدامی دچار ترديد و دودلي خواهيد شد. برای رسيدن به يک مقصد عجول نباشيد. در اواخر هفته در نتيجه رسيدن خبری بعضي ترديدهای شما از ميان خواهد رفت، به زودی تغيير و تحولی در امور روزانه تان پيش خواهد آمد.در مورد يک دلخوری پيش آمده، بهتر است دنباله قضيه مربوط به آن را نگيريد و آن را فراموش کنيد.، چون هر چه بيشتر بخواهيد توجيه اش کنيد، مبهم تر و پيچيده تر خواهد شد.
اردیبهشتدر اين هفته سعی کنيد مقصود و منظورتان را به طور شفاف بيان کنيد، تا بعضی ها را دچار سوء تفاهم نکند و از اين بابت مشکلاتی برای شما پيش نيايد. برای انجام کاری و يا معامله ای پول لازم به دست شما خواهد رسيد. مسافرتی کوتاه مدت در پيش داريد. سعی کنيد براي تمدد اعصاب از اوقات فراغت خود به خوبی استفاده کنيد و فکر و ذهنتان را از افکار تيره و نوميد کننده به دور نگه داريد.
خرداديکي از آرزوها و ياخواسته هايتان در اين هفته صورت تحقق به خود گرفته و يا در شرف انجام قرار ميگيرد. نگرانی ها را از خود دور کنيد و مصمم باشيد. از قديم گفته اند در کار خير حاجت به استخاره نيست. همين روزها واقعيتي برايتان روشن ميشود و بعضي فکرهاي تيره و تار از سرتان خارج خواهد شد. اين روزها خود را خسته و فرسوده احساس می کنيد. احساستان درست است و برای چاره بهتر است کمی به خود مرخصی بدهيد، هم مرخصی جسمی و هم روحی.
تیرحتمأ خودتان هم پي برده ايد که برخي از مشکلاتتان مربوط است به کم رويي تان و ملاحظه کردن ديگران،گاهي لازم است که آدم رودربايستي ها را کنار بگذارد و حرف دلش را صاف و صريح به طرف مقابل بگويد. البته حرف های منطقی که در آن اما و اگر و شايد نباشد. سعی کنيد حس حسادت را که به تازگی در وجودتان سربرآورده از خود دور کنيد، چون جز رنج دادن خود هيچ نتيجه ای از آن نخواهيد گرفت.برنامه ای که در سر داريد به اجرا در مي آيد.
مرداديک موضوع عاطفي با موانعي برمي خورد و برای مدتی متوقف و شما را دل نگران خواهد کرد. در اين هفته از دعوت به گفتگو و مشاوره سرباز نزنيد و سعي کنيد که در اين گونه جلسات شرکت کنيد تا ديگران هم نقطه نظرهای شما را بشنوند و مطمئن باشيد ضرر نخواهيد کرد. يک فرصت خوب و يک شانس کمياب بر سر راه داريد. برای پيشبرد يک امر اجتماعی خود را از کمک های فکری و يا عملی ديگران بی نياز ندانيد. بهتر است کمی از خودخواهی های خود بکاهيد.
شهریوراگر بنشينيد و کلاهتان را به قول معروف قاضي کنيد، خواهيد ديد که برخی از مشکلاتتان ناشي از اين بوده که به توصيه ها و حرف هاي مشفقانه نزديکان خود بي توجه بوده ايد. پس بهتر است کمي هم از خود نرمش و انعطاف نشان دهيد. يک اتفاق خوب و اميدوارکننده بر سر راه داريد.از يک رقابت و يا آزمون موفق بيرون خواهيد آمد. به زودی طرف مورد نظر متوجه حسن نيت و صداقت شما خواهد شد.
مهردر اين هفته از تصميمي که گرفته بوديد و يا کاري را که شروع کرده بوديد، پشيمان خواهيد شد. از يکي که از او انتظاری  نداشتيد خدماتي در حد فداکاری  خواهيد ديد. آنچه را که در جستجوی آن بوديد، پيدا مي کنيد. يک مسافرت کوتاه مدت اما بسيار مفيد خواهد داشت. سعی کنيد به افکارتان نظم و ترتيبي بدهيد و از پريشان شدن آن جلوگيری به عمل آوريد تا بتوانيد برای آينده تصميم درستي بگيريد.
آبانبه زودی موجباتي فراهم مي آيد که بر اثر آن خواهيد توانست يکي از خواسته های قديمی خود را برآورده کنيد.بيهوده خود را از جمع دوستان و يا جمع خانوادگي کنار نکشيد و آن را نوعي آسودگی خاطر نپنداريد، چون در صورت استمرار انزواطلبی بر روحيه و اخلاق شما لطمه وارد می آيد. سعی کنيد در کارهای اجتماعي و خانوادگي مشارکت داشته باشيد ، يک اختلاف مالي بر رابطه شما با يکی از نزديکان اثر منفی می گذارد.
آذربا نشان دادن حسن نيت خود، مي توانيد بر بعضي سوء تفاهم هاي خانوادگي پايان دهيد. براي آنچه که از دست داده ايد، غم وغصه به دلتان راه ندهيد و خود و يا ديگران را مورد سرزنش قرار ندهيد، چون خيلي زود اين عارضه جبران خواهد شد. در اين هفته نسبت به دوستي و صميميت يکي از اطرافيان دچار شک و ترديد خواهيد شد. نسبت به انجام برنامه ای که در خيال داريد، نگراني و ترديد به خود راه ندهيد و به توانايي های خود مطمئن باشيد.
دیسعي کنيد احساسات واقعي خود را پنهان و يا مغشوش جلوه ندهيد، مطمئن باشيد حرف دل حتما به دل طرف مقابل مي نشيند.ماسک به چهره زدن و نقش بازي کردن چه در رفتار و چه در گفتار خيلي زود رو مي شود و ماهيت خود را نشان مي دهد. به زودی با اتفاقي احساس خواهيد کرد فصل تازهای در زندگی تان باز شده است.با کمک شما يکی از بلاتکليفی بيرون مي آيد، پس بهتر است او را چشم انتظار نگذاريد.
بهمناين روزها بهتر است خود را به دست امواج احساسات بسپاريد و منطقي و معقول فکر کنيد و تصميم بگيريد. براي انجام يک معامله مهم فرصت هاي خوبي به دست مي آوريد. يک مشکل و يا يک مانع بر سر راه برنامه مورد علاقه تان پيش مي آيد، اما اگر کمي تدبير کنيد مي توانيد از کنار اين مانع بگذريد. اين روزها همچنين بايد به فکر سلامتي خود باشيد و بعضي دردها و کسالت ها را دست کم نگيريد.
اسفنداگر کمي به خود و امکانات و توانايي هاي خود بينديشيد خواهيد ديد که مثل خيلي های ديگر هستيد، پس انتظارهای شما از زندگي نيز  بايد در همان حدی باشد که ديگران از زندگي دارند. اگر کمي از توقعات و زياده طلبی ها کم کنيد و به آنچه که داريد قانع باشيد بخش قابل ملاحظه ای از ناراحتي های شما کاسته ميشود. به عبارتي ديگر زندگي را برای خود و اطرافيان خود آسان بگيريد.آن وقت راحت تر خواهيد بود. از يک نوآشنا پيشنهادی تازه و مفيد خواهيد شنيد. هديه هايی در راه داريد

https://www.facebook.com/pages/Javanan-e-emrooz/447309578683710?ref=hl

zodiac-yoganonymous-signs-change-rotational-axis

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.