اپوزوسیونی که دمادم روز 9 دیماه به فکرعکس برهنه گلشیفته بر سرهم می کوبند

uu

 

خاطره نورشید

نویسنده و فعال سیاسی و حقوق بشری 

ده‌ها زن در تاریخ بوده‌اند که مشارکت فعالی در انقلاب‌ها داشته‌اند، و بسیاری از ایشان نقشِ مهمی در این زمینه ایفا کرده‌اند. این زن‌ها از طیف‌های سیاسیِ مختلف ، برخی‌شان مسلح به تفنگ بودند و برخی مسلح به قلم، اما همگی برای باورهای‌شان سخت جنگیدند. ولی در هیچ گوشه از تاریخ نشان از زنی نیست که با به معرض گذاشتن بدن برهنه اش  به وی نام مبارز الحاق کنند .  

چندی است که در فضای مجازی تصاویر برهنه زن جوانی که هنرپیشه است ، چرخش پیدا کرده و کم کم به درجات بالائی چون مبارز و ….دست یافته .
جای بسیار تأسف است که هرزگی نوعی مبارزه تلقی می شود . درست دمادم 9 دیماه خانم گلشیفته که از ایادی رژیم و مهره های به انحراف کشانیدن مسیر اپوزوسیون با مأموریت خاص از ابران خارج شده است ، این خانم و دیگر ایادی رژیم با نوشتن مطالب گوناگون در مورد عکس برهنه این زن  تمامی توجه مردم را بسوی این مسئله معطوف نموده اند . روز نهم دیماه روزی است که چماق بدستان رژیم خیزش 88 را از بین بردند .
نمی خواستم در مورد این مطلب حتی یک سطر هم بنویسم ، ولی هجوم مطالب گوناگون در مورد این زن و عکس مورد سوژه و واکنش های بسیار تند برخی از افراد به حدی حیرت آور بود که تصمیم گرفتم چند سطری در این جریانات انحرافی بنویسم .
امروز نهم دیماه است ، در ست در چنین روزی در سال 1388 مشتی خائن و جیره خوار رژیم به خیابان ها ریختند و با دشنام های ناجوانمردانه به زنان و مردان غیور که بپا خاسته بودند تا از حقوق خود دفاع کنند حمله ور شدند . که رژیم این روز را به نام » روز بصیرت » نامیده است .
به نظر رژیم همچنان به حملات مرئی و نامرئی خود برای به بیراهه کشیدن مسیر اعتراضی ادامه می دهد ، دریغا که مردم همیشه عجول ما هم به دام دسیسه های رژیم می افتند .
امروز روزی است که همه ما باید باور کنیم که رویش اعتراضی سال 1388 که پس از آن در برخی از کشورها ی عربی موج های اعتراضی مشابهی  براه افتاد که به » بهار عربی » معروف شد، تنها به دلیل جدال قدرت بین «اصلاح طلبان » و بیت رهبری بود .
آقایان موسوی و کروبی هم به محض مشاهده خیزش مردم در راه براندازی رژیم بلافاصله از موضع خود عقب نشینی کرده و عطای نتیجه انتخابات را به لقایش بخشیدند و تن به خفت حصر خانگی دادند و مردمی را که در صحنه بودند به آرامش دعوت کردند. برخی معتقدند که حمایت های نظامی از کشورهای غربی نشد تا در همان بحبوحه اعتراضات سال 88 از شر این رژیم رها شویم ، ولی به نظر من قراری هم نبود که کشورهای غربی حمایت از مردم ایران کنند …مگر در طول سه سال و نیم گذشته که از یک سو مخالفین رژیم بشار اسد و از سوئی نظامیان بشار اسد مردم سوریه را می کشند دوول غربی کاری می کنند که کارساز باشد ؟؟ به غیر از فروش سلاح به مخالقین بشار اسد از یکسو و حمایت پشت پرده از بشار اسد از سوی دیگر ..
تا زمانیکه در اتاق فکر بیت رهبری انگلیسی ها نشسته باشند که به فرهنگ و خوی و عادت و رگ و ریشه مردم ایران بخوبی آگاه هستند چگونه می توان امیدوار بود که حرکتی اساسی در ایران صورت بگیرد ؟؟
متأسفانه منافع غربی ها در سازش و همکاری علنی با جمهوری اسلامی است و این کشورها به دنبال مطامع خود هستند نه آزادی بیان و یا  رعایت حقوق بشر در ایران یا هر کشور دیگر .. و اگر ما نشسته ایم تا یکروز با کمک غربی ها این رزیم را سرنگون کنیم زهی خیال باطل …
دولت جمهوری اسلامی برخلاف محمدرضا شاه پهلوی  که در سال های اخیر حکومت خود با  پشت کردن به اربابان خود و به چالش کشیدن قدرت آنها و همینطور عرض اندام کردن در مقابل شان مورد خشم و غضب آنها قرار گرفت و همین امر باعث فروپاشی حکومت اش شد …
ولی این آخونها می دانند که چگونه در مقابل اربابانشان تعظیم کنند و چگونه پول های نفت را در سینی طلا به خدمت اربابانشان بفرستند ….و عربده کشی و یا تف و لعنتی هم که می کنند به غربی ها همه و همه   بدستور و تأکید و خواسته خود اربابانشان است و بس .
حتی اسرائیل که در نظر جهانیان کشوری است که آخوندها می خواهند آنرا از روی زمین محو کنند هم ساقدوش همین رژیم پلید آخوندی است و تنها نقشه ای که برای ایران کشیده شده به تاراج بردن ثروت ملی و کشتن معترضان حقیقی و در نهایت تجزیه کردن ایران در تاریخی است که برای خودشان مشخص و برای ما جای سوال دارد .
حال ای نابخردان بیائید و به جای فکر کردن به مملکت فکر این باشید که گلشیفته و یا هر کس دیگری چرا عریان روی جلد فیگارو عکس انداخته و اینکه آنقدر به این ایادی رژیم ارزش بدهید که بیاید و با به تمسخر کشیدن مردم با جسارت بگوید    » شماها باعث شدید من پیشرفت کنم. »  بله ، شما دغل دوستان  مملکت باعث شدید که نه تنها گلشیفته بلکه تمامی اوباشی که رژیم آخوندی به میان اپوزوسیون فرستاده و آنها بخوبی توانسته اند به بدنه اپوزوسیون رخنه کرده  و عکس های قدی و طولی با سران احزاب  گرفته و در مأموریت مارمولک گونه شان پیشرفت کنند و به ریش اپوزوسیون هم بخندند .

3 پاسخ به “اپوزوسیونی که دمادم روز 9 دیماه به فکرعکس برهنه گلشیفته بر سرهم می کوبند

  1. بواقع جای شرمساری است که اپوزوسیون هیچ انگیزه مثبتی برای مبارزه ندارد به جز بزرگ نمائی در مورد برهنه شدن خانمی که به اقتضای شغلی اش هر کاری را انجام می دهد و به نظر نمی رسد که هیچ انگیزه سیاسی را در بر داشته باشد – بجز دست آویز کردن مردم که به نظر خانم گلشیفته با سن نسبتأ کم تبحر خاصی در اینمورد در عالم سینما کسب کرده است

    لایک

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.