قوانین زن ستیز جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد

mah1

محبوبه فقیهی راد 

فعال حقوق بشری و زنان – فرانسه – تولوس 

قابل توجه خوانندگان گرامی ترجمه شده این متن را به زبان فرانسه در صفحه انگلیسی زبان درج شده است . 

نزدیک به چهل سال است که قوانین زن ستیزدر ایران حاکم بوده وقوانینی چون سنگسار . تجاوز به دختران باکره قبل از اعدام وزندانی  شدن زنان توسط گشت ارشاد همیشه زنان ایرانی را تهدید کرده است .
نزدیک به سه هفته است که در شهر اصفهان ایران چهره دختران زیبا روی در آتش می سوزد. به چه جرمی !!!
چگونه می شود در کشور اسلامی ایران که هرروز پلیس ها.بسیجی ها . گروه گشت ارشاد و گروههای مختلف امر به معروف ونهی از منکر به عناوین مختلف زنان را در خیابانها به داشتن حجاب کامل مجبور می کنند . دختری به نام ریحانه جباری فقط برای دفاع از عفت وحیثیت خود اعدام می شود ؟؟؟ ولی باز زنان ودختران ایرانی با شکیبایی وقدرت خود بااین روند زن سیتیزی مبارزه می کنند وبرای حداقل حقوقشان می جنگند .حالا گروههای تند رو و ازدرون تهی که به سیستم امنیتی یران پیوند خورده اند راهی کثیف مانند استفاده از صلاحهای حیوانی وغیر انسانی چون اسیدرا انتخاب کرده اند .
اینروزها پس از مرگ ناجوانمردانه نداآقاسلطان وتجاوز به دختران وپسران در زندانهای کهریزک وقرچک ورامین چشممان به اسید پاشی وسوزاندن دختران بی گناه در ملا عام روشن می شود .
مثل همیشه پلیس هیچ گونه رد پایی از این گونه گروهها ویا افراد پیدا نکرده است . در صورتیکه پس از گذشت 6 ساعت در شهر بزرگی مانند تهران بازیگران کلیپ هپی را که فقط می خواستند شادی خود رانشان دهند . دستگیر می کردند . امروزه در ایران شوخی منزجر کننده وکثیفی باب شده است که با پاشیدن آب به صورت دختران آنهارا می ترسانند وبااینکار ترس ووحشت رابیش از پیش در جامعه پراکنده می کنند . بسیاری از دختران در این هفته جاری جتی از خانه خارج نشده اند . قوانین زن ستیز در ایران رنگ وبوی جدیدی به خود گرفته است . تاکی باید ساکت نشست !!!!!
گروههای ضد زن در ایران هر روزه گسترش می یابند تاجاییکه سه آخوند امام جمعه در تهران واصفهان دستور برخورد شدید وجدی بازنان ودختران ایرانی را داده اند . در دولتی که دم از اعتدال ومیانه روی می زند ماهر روز شاهد رفتار وحشیانه شدیدتری نسبت به زنان ودختران ایرانی هستیم . اما از طرفی دیگر دولت طرخ حمایت از آمران به معروف وناهیان از منکر را تصویب می کند . آیا واقعا رعایت شان انسانی در دولت جمهوری اسلامی ایران چایی دارد !!!       ؟؟؟                                                                                                                 ؟

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.