نا دیده گرفته شدن حقوق بشر در ایران

نوشته: آرتین توفیقی 

بلژیک 

mor

طبق آمار ارائه شده توسط سازمان ملل در سال ۱۳۹۱`بیش از ۱۰ مورد خودسوزی ، ۷۹ مورد تجاوز زنان در ایران و ۳۸ مورد حکم اعدام برای زنان` اگر توجهی به آمار و اعلمیه های سال های قبل این سازمان بنمایید مشاهده می کنید که این ارقام روندی رو به افزایش دارددر کشور ایران که مهد تمدن است و امروزه دم از دانش نوین هسته ای می زند چرا باید یک چنین مسأئلی را پیدا نمود.
البته بدیهی است که مشکلت اجتماعی ایران بسیار بیشتر از اینهاست و حکام حاکم در ایران که امروزه به سرکردگی آقای احمدی نژاد فرماندهی می شود هیچگونه  توجهی به اینگونه مسائل ندارد زیرا که آنها درایتی برای پیدا کردن راه حلی برای این مشکلت ندارند و تنها حرفه آنها بدست آوردن سرمایه هنگفت از پول ملی نفت و …. می باشد .
تا کی و تا کجا اینچنین قوانین تبعیض آمیز میان زن و مرد باید حاکم باشد. تا کی و تا کجا مزدوران حاکم برسرزمین ایران باید سرمایه های هنگفت مهد ایران زمین را به تاراج ببرند، تا کجا باید شاهد باشیم که حکام حاکم بر ایران بر سر تریبونهای جهانی با لباس سلحشورانه `جفیئ بانگ جهانی بر آورند که ایران بسیار پیشرفت کرده است و توانائی ….کارها را دارند در صورتی که طبلی است تو خالی و ایران از داخل رو به نابودی است
زمانی که جوانان ایرانی بجای تفکر به بهسازی سرگرم جدیدترین اعتیاد ها `شیشه و کریستال` باشند و یا هزاران آلود گی قرن بیستم، چطور این شعارها میتواند واقعیت  داشته باشد جامه عمل به خود بپوشد.
سال های متوالی است که بحث فرار مغز ها محفل روز بوده و می باشد و اکنون دیگر کمتر می توان انسانهای ایرانی و واقعا خلق و مبتکر را در ایران یافت . زیرا که اکثر خلقین جوان ایرانی ، بناچار بنا به دلیل ذکر شده
ترک وطن میکنند و مزدوران حاکم بر ایران هیچگونه توجهی به اینگونه مسائل نمی نمایند و جوانان ایرانی هر روز بیش از قبل به ناچار به دیار و کشورهای دیگر هجرت میکنندچرا زورگویان حاکم بر سزمین ایران ،نباید با تغییر قوانین و انعطاف پذیری در دادگاه ها ، مانع از اینگونه فجایع و مصیبتها در خاک و دیار عزیزمان شوند.
تا کجا باید شاهد فروش دختران ایرانی به اعراب باشیم؟ تا کجا باید شاهد باشیم که جوانانی بیگناه از ترس اعدامیا حبس متمادی در سلول های انفرادی، ترک دیار و وطن نمایند و خود را آواره دیار غربت بنمایند و اینطورجوانان غیور و نیروهای شاداب ایرانی ، انرژی جوانی خود را صرف بهسازی کشورهای غرب و غرب زده بنمایند.
آیا نباید جلوی اینطور مشکلات گرفته شود و تمامی نیروهای خلق و پر انرژی ایرانی به آغوش ایران زمین برگردند و ایران پرگوهر را هر روز بهتر و پر ثمرتر از گذشته نمایند.
به امید روزی که تمامی جوانان ایرانی به جای خدمت به غرب به سرزمین و پرگوهر ایران برگردند و به مهد تمدنها ` ایران عزیز مان` خدمت نمایند

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.