توحش اسلامی و اسید پاشی

kat1

خاطره نورشید

تحلیل گر سیاسی – اجتماعی

حکومت اسلامی «علی گدا » رهبر بی کفایت و بی درایتی که نشانه از هیچگونه حقوق شهروندی در حکومتش دیده نمی شود . از چندی پیش که در پی سخنان تحریک آمیز یک آخوند اصفهانی به نام حجت الاسلام محمد تقی رهبر، امام جمعه منتخب سیّد علی خامنه ای در اصفهان، مشتی جانی و تبهکار ،  به جان دختران اصفهانی افتاده و با پاشیدن اسید به صورت آنها،  یکی دیگر از جنایات بشری را مرتکب و یکبار دیگر به اثبات می رسانند که جایگاه زن در اسلام چیست.
همزمان با این جنایاتی که در اصفهان رخ می دهد و یا اعدام های پی در پی که در گوشه کنار ایران همچنان اجرا می شود ،  وزارت اطلاعات حکومت اسلامی، جشن تولد سی سالگی اش را با بوق و کرنا به رخ مردم ایران می کشد و مدعی دلاوری های سربازان گمنام امام زمان در سی و چند سال گذشته است
نظام در چنین روزهای بحرانی که در داخل ایران مردم درگیر توحش اسلامی بوده و در مرزهای بیرون هم نیروهای داعش به کشتار کردها و دیگر جنایات غیر انسانی مشغول هستند ، رژیم سفاک جمهوری آخوندی در ایران به تقدیر و سپاس از سردار قاسم سلیمانی پرداخته و از او به عنوان ژنرال صاحب قدرت در عراق نام می برند.
این همه ادعا  و گزافه گویی های رهبر، زعمای شیعه و سرداران سپاه، هنگامی به گوش می رسد که زنان و دختران ایرانی در یک کلان شهر کشور، آن هم در مرکز ایران امنیت ندارند.
در زمان پر اقتدار حکومت پهلوی مردم در ایران از امنیت کامل برخوردار بودند و شاید به همین دلیل است که حتی مخالفین تند روی رژیم شاهنشاهی حال به اشتباه خود اعتراف کرده و مستقیم و یا غیر مستقیم  ورد زبانشان شده که » زمان آن خدا بیامرز مملکت امنیت داشت و کسی حق نداشت به زنان تعرض کند » .
بله در زمان حکومت پر افتخار پهلوی یک زن ایرانی از تمامی آزادی های اجتماعی و امنیت برخوردار بود و اگر حتی نیمه شب می خواست که در هر گوشه از ایران با اتومبیل خود به سوی دیگر برود ، کسی  نبود که بتواند مزاحمتی برای وی بوجود بیاورد. پایه امینت زنان در ایران را رضا شاه کبیر بنیان گذاری نمود و سپس تحولات وسیع تر در دوران محمد رضا شاه پهلوی آن امنیت را در فرهنگ اجتماعی ایران نهادینه کرد .
صد افسوس که پس از کودتای سال 1357 در ایران توسط آخوند ها این آسایش و امنیت به تدریج رخت سفر بست تا آنجائیکه امروز شاهد چنین توحشی هستیم که زنان از ترس جانیان بسیجی و مخلصان امام جمعه های بیت رهبری بروی زنان و دختران اسید می پاشند .
در زمان حکومت پر افتخار پهلوی ، نیرو های مسلح کشوری و لشگری ، حافظ جان و مال و ناموس مردم بودند، در حالی که امروز درحکومت اسلامی عدل علی! برخی از این نیروها، وابسته به جناح های مختلف حکومتی خود دست اندر کار این جنایات ضد بشری و نامردمی ها می باشند و ننگ ابدی را با خود همراه دارند.
جمهوری اسلامی، قانون مجازات اسلامی خودش را ندارد ؟ در همین قانون قرون وسطایی برای عدم رعایت حجاب اجباری اسلامی برای زنان » متخلف » جریمه و زندان و حتی شلاق پیش بینی شده است. آیا  برای  زنان و دختران ایرانی بقدر کافی در قوانین اسلامی جاری کشور مجازات های متعدد تعیین نشده که حال یک مشت جنایتکار با اسید پاشی زنان را مورد تهدید اجتماعی قرار می دهند؟
آنطوریکه در سایت های مجازی اطلاع رسانی شده است روز شنبه سوم آبان قرار است که تجمع های اعتراضی برای محکوم کردن اسید پاشی در اصفهان و برخی از شهرها  برگزار شود .
اما به نظر من سکوت و سازش با چنین رژیم جنایتکاری بس است و با چنین کسانی باید با زبان خودشان حرف زد و می بایست زنان و دختران و حتی مردها در حمایت از زنان و دختران شان با جدیت ایستادگی نموده و از هر گونه عقب نشینی بپرهیزند .
به نظر می رسد که رژیم جمهوری آخوندی تازه بعد از سی و شش سال توحش به سبک جدید و منقوری از بربریت اسلامی را پایه گذاری می کند و اگر این جنایات در نطفه خفه نشوند ما شاهد این خواهیم بود که ایران به یک قهقرای دیگر تاریخی فرومی رود .
هموطنان زمان سکوت تمام شده نگذارید که زمامداران رژیم آخوندی بیش از این فرهنگ و هویت تاریخی ما را به چالش کشیده و تمامی هستی فرهنگی سه هزار ساله ما را لگد مال کنند .
اکتبر 2014

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.