خبر های رسیده از ایران و معرفی بانیان اسید پاشی در اصفهان

صفحه خبری
روز گذشته گزارشی از یک شهروند در ایران به دست ما رسید در رابطه با مسائل اسید پاشی و به گفته ایشان تکذیب مسئول نیروی انتظامی در مورد اسید پاشی سیستماتیک بر بدحجابان و خانم های جوان یک دروغ محض است .
رضا شهروندی که در این رابطه گزارش برای بخش خبری مجله » جوانان امروز » ارسال داشته معتقد است محرک این برنامه » امام جمعه  اصفهان » است که چندی پیشتر در خطبه های نماز جمعه از مردم خواسته تا به بدحجاب ها تذکر بدهند ….
به هر دلیل به نظر می رسد که گفته های اعمه جمعه در تجمع های مذهبی گاه برخی از شیفتگان نبوت را به نقطه ای می رسانند که برای به اصطلاح ارشاد و » امر به معروف و نهی از منکر » به هر جنایتی دست  بزنند .
ما آمار دقیقی از تعداد زنان و دخترانی که مورد تعرض و آسیب دیدگی ( اسید پاشی ) توسط این گروه موسوم به » انصار حزب اله اصفهان » در دست نداریم .

 

 acid

محمد تقی رهبر، امام جمعه اصفهان گفت :  «من نگفتم تذکر فراتر از لسانی باشد. این کارها در قانون و شرع هیچ مجوزی ندارد.»
» محمد تقی رهبر» جند دوره نماينده مجلس از اصفهان بوده و در انصار حزب ا… اصفهان موسوم به گروه كاوه تسلط دارد و تحريك ايشان موجب اين حركت  ضد بشری شده واز آنجايي كه اصفهان بافت مذهبي سنتي دارد اين اعمال صورت گرفته واما  در مورد » گروه كاوه» كه دو برادر بنامهاي امير و فرهاد كه امير از سردارن سپاه و فرهاد روحاني مي باشد اين گروه  که  با پول بيت المال تغذيه مي شوند  دست باين اعمال ضد بشری به نام اسلام  مي زنند  .  
جالب اين است اين دو برادر ، برادرزاده های  شخصي  معروف  به  «ايران غربتي»  هستند كه در اوايل تغيیر رژيم در ايران بدليل فساد اخلاقي ، مواد،باجگيري اعدام شده است . 
و عمدتا اين گروه جهت فشار بر مواضع ضد رژيم حركت و فعاليت مي كنند  . محل وقوع اين حركت ( اسيد پاشي ) خيابان مهرداد كه محل تفريح و خريد اقشار متوسط و مرفع اصفهان در نزديك محله جلفا و كليسا وانك می باشد .

 خوانندگان گرامی اگر شما هم مایل باشید می توانید هر گزارش خبری را به آدرس ایمیل مجله ارسال دارید تا اطلاع رسانی شود . 

editor@javanan-e-emrooz.com

2 پاسخ به “خبر های رسیده از ایران و معرفی بانیان اسید پاشی در اصفهان

    • منظور شما را از اینکه می گوئید این کار را درست و بجا می دانید متوجه نشدیم – یعنی شما اسید پاشی به صورت زنان و دختران جوان را امری منطقی می پندارید ؟؟ این خیلی تأسف بار است

      لایک

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.