اخطار شدید پرنس ویلیام به رسانه هائی که حریم خصوصی خانواده اش را نادیده می گیرند

ترجمه : خاطره نورشید

fgh

پرنس جرج این روزها تیتر های خبری را به خود اختصاص داده است ،  ظاهرأ وقتی به همراه پرستار اسپانیائی خود به » بترسی پارک » برای بازی و تفریح رفته بوده است .

وکیل ویلیام و کیت از این عکاس  شکایتی مطرح کرده است که در این شکایت آمده است : رفتار این عکاس یک نوعی نهدید جانی برای » پرنس جرج» محسوب می شود چرا که به نظر میرسد این فرد رفت و آمد روزانه پرنس را تحت نظر گرفته و بطور مداوم از وی عکس های بسیاری گرفته و به روزنامه ها و مجلات خارجی می فروشد .

ویلیام و کیت و همینطور پرنس هری معتقد هستند ، مادامیکه جرج یک بچه کوچک است می بایست از تمامی توجهات بی رویه مطبوعات بدور بوده و یک زندگی عادی مثل تمامی کودکان دیگر داشته باشد و در صورتیکه هر رسانه و یا عکاس خبری و ….بخواهند که مزاحمت برای وی بوجود آورند با برخورد بسیار جدی مواجه خواهند شد .

به هر حال نوبتی هم که باشد نوبت جرج است، زمانی نه چندان دور زمانیکه پرنسس دایانا و پرنس چارلز از هم جدا شدند و یا در دوران جدائی شان و یا حتی پس از مرگ دلخراش پرنسس دایانا ، پرنس ویلیام و پرنس هری همیشه مرکز توجه تمامی مطبوعات داخلی و خارجی بودند ، شاید به همین دلیل است که پرنس ویلیام دوست دارد زندگی آرام تر و بدور از هیجانات رسانه ای برای پرنس جرج و فرزند آینده شان فراهم سازد .

 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.