باز هم محمدتقی کروبی و مرثیه خوانی اش از حصر خانگی

 

سایت سلام به نقل از محمد تقی کروبی نوشته است : شکست حصر غزه و تداوم حصرمهدی کروبی  توسط خامنه‌ای .

kat1

تحلیل گر سیاسی : خاطره نورشید 

به نظر می رسد که این آقا محمد تقی همچنان در فکر این هست که از پدر خودش به عنوان یکی از رهبران اپوزوسیون موسوم به موج سبز استفاده ابزاری بکنه و برای این منظور هم از هیچ موقعیتی فروگذار نیست ..! ایشون با ذکر این موضوع که : “ دیشب اسرائیل و حماس طرح مصر مبنی بر آتش بس نامحدود و شکستن حصر ظالمانه را پذیرفتند. رژیم صهیونیستی در این جنگ نابرابر نه تنها به اهداف مورد ادعای خود نرسید بلکه بدلیل فشار افکار عمومی جهانیان پرونده جنایات جنگی اش نیز گشوده شد. شکسته شدن حصر و گشوده شدن راه های ارتباطی غزه را دستاورد بزرگی برای ساکنان مقاوم غزه دانست. «

این بچه آخوند پدر خود را با رهبری شریف و وطن پرست و نوعدوست چون گاندی مقایسه کرده و افزوده : این همان پیروزی خون بر شمشیر است که گاندی با تعبیر حکیمانه اش آن را محصول «بیدار کردن وجدان های خفته» نامید. رژیم صهیونیستی در این نزاع نابرابر تسلیم ملتی شد که با خون خود وجدان های خفته دول قدرتمند را بیدار کرد. 

مقایسه گاندی با کروبی !! کدام انسان تاریخ دان و یا منصفی می تواند این دو نفر را با هم در یک کفه ترازو گذاشته  و آنان را همطراز بداند به غیر از » آقا محمد تقی » ؟؟ که در تکاپو است تا بتواند در سرنوشت سیاسی آینده ایران جای پای مناسبی برای خود و هم پیالگی هایش باز کند .!

محمد تقی کروبی چنان از رسوائی مالی و غارت مادی و معنوی در بیت رهبری و دولت سابق ( احمدی نژاد ) و ظلم و تعدی به حقوق مردم دم می زند که گوئی در دوران صدارت پدرش و یا میر حسین موسوی که هزاران هزار جنایت رخداد را مردم فراموش باید بکنند … البته این فرزند خلف جمهوری اسلامی در دنباله گلایه از » ظلم و تعدی بی شمار به قدمای انقلاب » و خط قرمز رهبر در مورد حصر خانگی پدرش و موسوی می نماید …که صد البته کل حکایت همین است چرا که دعوای سال 1388 نزاع قدرت بود مابین نظام جمهوری اسلامی نه دفاع از حقوق مردم و یا مقابله با ظلم و ستم دولت حاکم بر کشورمان .

موج سبز و رهبران و پیروان آگاه این حرکت نمادین تنها در فکر جابجائی قدرت در درون رژیم حاکم و تندروی مذهبی هستند تا بتوانند هر چه بیشتر به نام اسلام مردم را سلاخی کنند . در این میان مشتی هم ناآگاهانه دستخوش تلاطم های فضای به اصطلاح باز سیاسی اپوزوسیون خود ساخته رژیم جمهوری اسلامی شده و هر روز در فضای های مجازی در حمایت از جلادانی چون » کروبی و موسوی و یا نوریزاد و …..» گوی سبقت را از یکدیگر می ربایند .

حال سوال اینجاست تا کی مردم ایران که دارای تاریخ چند هزار ساله هستند  بدین روند ادامه خواهند داد تا با پیروی کورکورانه از مشتی وطن فروش و ظالم که کارنامه سیاسی مردودی هم دارا می باشند ، با جهالت و ندانم کاری عرصه سیاسی را برای اینگونه افراد باز نموده و بدنبال وعده های دروغین آنان باشند .

سوال دیگر اینکه همین طرفداران موج سبز که حاضرند آقایان » هاشمی رفسنجانی ، موسوی ، کروبی و خاتمی و ….» را مورد عفو قرار داده ویا لااقل با عینک خوشبینی بدان می نگرند  و با باور اینکه رخداد مهمی خواهد بود اگر انتقال قدرتی صورت بگیرد از خامنه ای و سپاه پاسداران به نفع » اپوزوسیون موج سبز »  …………چرا هر زمان صحبت از اپوزوسیون واقعی که در خارج از کشور شکل گرفته شده به میان می آید هزار انتقاد به جا و بیجا می کنند ؟؟ 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.