نزدیک به سالگرد به درک واصل شدنش،نحسی امام تقلبی » خمینی دجال » گریبان مردم را گرفت

 نوشته : کورش از گرجستان

چه می شود تا یک طوفان همه زانرین خمینی را یکجا راهی قبرستان کند !!

» روز دوشنبه طوفانی که از سمت قم و ساوه به تهران آمده، 120 کیلومتر بر ساعت بوده است. طوفان بی‌سابقه در حالی در تهران اتفاق افتاد که سازمان  هواشناسی صبح دیروز تنها از بارش پراکنده و رعد و برق در تهران گزارش داده بود. این طوفان که باعث شد رنگ هوا در تهران نارنجی کامل و پس از آن تاریک شود، تا لحظه تنظیم این خبر 5 کشته و ده‌ها تن زخمی بر جای گذاشته است. با توجه به شدت طوفان، احتمال افزایش تعداد مجروحان و کشته‌شدگان نیز وجود دارد.
به گفته سازمان هواشناسی کشور، طوفان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هم در پایتخت ادامه خواهد داشت.»

toofan2

پس از شنیدن این خبر با اینکه بسیار دلخراش و ناراحت کننده بود و مصادف شدنش با ایام ارتحال » امام کذائی » و گرد همائی تمامی جیره بگیران دفتر
بیت رهبری در تهران در این ایام شوم تنها می توان به یک معجزه امید داشت که آمدن طوفانی به مراتب با سرعت بیشتر تمامی پک میلیون مسافر شوم این
مردک دغلکار » خمینی دجال » هم به درک واصل شوند به همراه تمامی 31 هزار نفر نیروی انتظامی که در سراسر این مراسم این اوباش را حفاظت خواهند کرد .
طبق گفته اسماعیل احمدی‌مقدم روز گذشته در حاشیه جلسه هماهنگی انتظامی – ترافیکی » مراسم امسال ارتحال خمینی تاکید کرد: 31 هزار پلیس در قالب انتظامی و راهنمایی و رانندگی امنیت و انتظام بیش از یک میلیون زائر حرم را پوشش خواهند داد. وی گفت: یک میلیون زائر حرم امام با 20 هزاردستگاه اتوبوس و هزاران دستگاه خودروی  سواری از صبح سه‌شنبه 13 خرداد ماه از مبادی مختلف وارد تهران و سپس در  حرم اسکان خواهند یافت.
احمدی‌مقدم با بیان اینکه برای اتوبوس‌ها، بروشور، مسیر تردد و ساعت‌‌های حرکت داده شده است  گفت: به زائران نیز بروشورهایی برای راهنمایی در حین مسیر داده خواهد شد تا حین تردد و در مسیر بازگشت گم نشوند.
احمدی‌مقدم همچنین با بیان اینکه تمام پیش‌بینی‌های لازم از سوی پلیس آگاهی مبنی بر عدم وقوع سرقت در مراسم ارتحال صورت گرفته است،  گفت: علاوه بر برپایی ایستگاه‌های آشکار و محسوس، ماموران به صورت پنهان و نامحسوس شناسایی عوامل مشکوک، چهره‌زنی و سیستم پلاک‌خوانی را برای افزایش امنیت حداکثری به کار خواهند گرفت و از مردم درخواست می‌شود تا با پلیس همراهی کنند. «
احمدی مقدم که خود سردسته سارقین بیت المال کشور است برای پنهان نمودن وحشتی که از هر گونه اختلال در روند برنامه هایشان دارند این نیروی 31 هزار نفره را برای پیشگیری از » سرقت از زائرین خمینی » اعلام کرده است ، آخر یکی پیدا بشه به این اجمدی مقدم بگه یک مشت دهاتی که به شوق دوروز مسافرت مجانی با گیوه هایشان از هر گوشه راهی تهران می شوند چه چیزی دارند که به سرقت برود ؟؟
برخی رسانه های مخالف به این نکته اشاره کرده اند که شاید مبلغین اسلامی که دهان های گشادی عمدتأ برای حرف مفت زدن دارند در مراسم نماز جمعه پیش رو و یا سخنرانی های مختلف در ایام گور بگور شدن امام کذائی شان ، به این نکته اشاره کنند که بی حجابی و یا رعایت نکردن موازین اسلامی باعث » قهر خداوند » شده و این طوفان را به تهران فرستاده ….
گر چه هر گونه صحبتی در این زمینه بسیار غیر علمی است و دلایل این طوفان ها و بارش های ناهنگام فقط تغییر شرایط جوی را تثبیت می کند ولی اگر هم حرف آقایان درست باشد که » تهران مورد غضب خداوند » قرار گرفته است ، دلیل اش را باید در حضور گناهکارانی چون » خامنه ای و دارو دسته اش جست ، و یا سپاه پاسداران ، و یا دولتمردانی که مثل آب خوردن به مردم دروغ می گویند » برای اعدام های بیرحمانه ای که هر روز در هر گوشه از ایران در انظار عمومی و یا پشت درهای بسته زندان ها اجرا می شوند .
آری اگر این نفرین خداوند باشد ، به دلیل حضور دولتی است که در سی و شش سال حضور شومش در ایران ، نه تنها ایران را به ویرانه بدل کرده بلکه منطقه را به آشوب کشانیده … به خاطر خشم خدا از سکوت مردمی است که با دوربین های موبایل خود و با آجیل و پاپکورن به تماشای اعدام شدن عزیزان این مرز و بوم میروند ، و هرکدام با ارسال کلیپ اعدام و ضجه خانواده های زندانیان فقط قصد پیش گرفتن از دیگران را دارند تا بتوانند » لایک » بیشتری برای کلیپ حود جمع کنند .
چه زمانی مردم ما به این درجه از قصاوت قلبی رسیدند که غم و مرگ دیگران را چاشنی زندگی دانسته و فقط سعی کنند که با بی تفاوتی به محیط اطراف خود » دیو مرگ » را از سر خود دور نکاه دارند .
چگونه شد که فرزندان کورش بزرگ ، به چنین سرانجامی رسیدند ؟؟ و چرا ؟؟

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.