آیا سپاه قصد کودتا در کشور و بدست گرفتن مستقیم حکومت را دارد ؟؟

kat1

نوشته : خاطره نورشید 

خبرهائی مبنی بر اینکه سپاه پاسداران که مثل موریانه از همان ابتدای حکومت اسلامی پایه ریزی شد و امروز به تنها نهاد قدرتمند در داخل و خارج از کشور بدل شده ، تا بتواند در مقابل هرگونه اعتراضات و درون پاشی ها قدرت اجرائی داشته باشد حال پس از 35 سال حکومت اسلامی ایران خیال یک کودتا را در سر می پروراند  .!؟

 به نقل از سایت کلمه ، همسر تاجرزاده پس از آخرین ملاقات  با همسرش به نقل از مصطفی تاجرزاده  در فیس بوک خود نوشته است : «…به حسن روحانی پیغام میدهم تا به دنبال خاستگاه و جناح تندروهای بی اخلاق نگردد زیرا به اعتقاد وی سرنخ تمام اقدامات غیرقانونی از نصب بیلبوردهای خلاف سیاست های دولت تا فیلم ها و اس ام اس ها و همه تخریب ها به یک اتاق فکر در سپاه برمی گردد. همان اتاق فکر ستاد مهندسی انتخابات که اکنون دارند خودشان را آماده می کنند که مملکت را در دست بگیرند و فکر می کنند ژنرال السیسی ایران هستند.»

وی معتقد است که ساخت مستند » من روحانی هستم » و یا «نصب بیلبورد هایی در سطح شهر تهران با عنوان صداقت آمریکایی و با مضمون انتقاد از گفت و گوی حسن روحانی و محمد جواد ظریف با همتایان آمریکایی خود» و یا » همایش دلواپسی های گروهی از مخالفین دولت روحانی » همه و همه نشان از این دارد که سپاه پاسداران قصد دارد تا کشور را از بکلی در دست گیرد ..!! 

البته اینکه چطور اینگونه اطلاعات از داخل زندان نشر می کند و آقای مصطفی تاجزاده که یک روز پس از انتخابات مناقشه‌برانگیز سال 88 دستگیر شد ه  و پس از تحمل نه ماه زندان آزاد شده و مجددأ  در سال ۱۳۸۹ و در پی شکایت از سردار مشفق همراه با شش تن دیگر از اعضای ارشد جبهه مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی دستگیر شد و از آن زمان تاکنون در زندان به سر می‌برد، می تواند چنین اطلاعاتی را به همسر خود دهد تا ایشان هم  خیلی آسان در فیس بوک خود قرار دهد بدون اینکه مشکلی برایشان پیش بیاید خود جای شبهه و سوال دارد .

 به نظر می رسد که رژیم  خیلی زیرکانه با دستگیری عده ای از «خودی های سابق » یا » غیر خودی های امروز » قصد بر این دارد که اپوزوسیون را به بیراهه بکشاند ، که به حق تا بدینجا هم بسیار در این امر موفق بوده اند .

به نظر قصد و منظور انتشار چنین پیامی از طرف » تاجر زاده در بند » به » دولت روحانی » در فضای مجازی خود یکی از طراحی های » اتاق فکر سپاه » باشد ، تا مردم را بیشتر به پایبند شدن به » دولت روحانی » ترغیب نموده و این باور را در اذهان عمومی بپرورانند که » دولت روحانی » قصد دارد تحولاتی انجام دهد ولی تند روهای افراطی مانع می شوند » !

 

طرف سخن من مردم ایران است ، هموطنان من ، چرا ما دوست داریم که به جای حل مشکل ( بر اندازی کل رژیم ) مدام در حال تغییر صورت مسئله باشیم ؟؟

آیا  موسوی ، کروبی ، هاشمی ، خاتمی ، محمد نوری زاد و یا آقای تاجر زاده  ها بخشی از همین نظام نبوده و نیستند ؟؟

چرا ما می بایست اجازه دهیم که آنها با صحنه گردانی و به زندان افکندن برخی از خودی ها ما را بباورانند که این گروه قصد خدمت به مردم و مملکت را در سر داشتند از اینروست که حال دربند هستند ….!! و چگونه است که این افراد می توانند براحتی به بیرون از زندان پیام بفرستند و ترسی از عواقب آن نداشته باشند ؟؟.

چگونه است که رژیم بهائیان را می کشد و به زندان می افکند ، و در عین حال آقای محمد نوری زاد به دیدار بهائیان رفته و با توجه به عبور از » خط قرمزها » راحت و آزاد برای خود می گردد ؟؟ و عکس و تفصیر دیدارش با بهائیان را در وبسایت خود قرار می دهد !! چگونه است که رژیم این صداها را در نطفه خفه نمی کند ؟؟

ولی صدای مردم عادی براحتی خاموش می شود ،  و ما مردم ساده لوح بر این باور هستیم که اینان جان خود را در راه مبارزه برای مردم نهاده اند ؟؟؟ ولی حقیقت آشکار این است که تمامی این افراد مأموریت خود را دارند …و هر از چندی هم به زندان برده می شوند تا واقعی بودن  جریانات حفظ شود .. 

من قویأ از مردم می خواهم که هوشمندانه در مورد اتفاقات پیرامون خود قضاوت کرده و اجازه ندهند که مشتی مرثیه گردان که تبحر شایان ذکری در بوجود آوردن مصیبت و ذکر مصیبت دارند از احساسات پاک شما سوء استفاده کنند .

این مرثیه گردان های مذهبی از شیاطین 35 سال اخیر چون ( موسوی ، کروبی ، خاتمی و نوری زاد و …….) هر روز عده ای را به جمع مظلومین امروز افزوده و با به حصر یا زندان افکندن آنان و گذاردن نقاب انسانی بر چهره پلید و شیطانی شان  قصد در عوام فریبی مردم داشته و مردم را  «به امید تغییرات از درون » به سراب هدایت می کنند .

از طرفی با رسوخ به جمع اپوزوسیون داخل و نیز خارج  از کشور و هزینه های میلیاردی  سعی در ایجاد تفرقه در میان اپوزوسیون  کرده و بدین روش برای ثبات خود تلاش می کنند ،  افسوس من از این است که نه تنها مردم عوام بلکه قشر تحصیلکرده و سیاسی هم به دام اینان می افتند و به جای انجام کار مثبت فقط در حال جدال با یکدیگر هستند ….

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.