تظاهرات زنان بسیجی در اعتراض به بدحجابی

 

10341484_655127061270427_5108017784473632361_n

گزارش : محبوبه فقیهی راد

تظاهرات بسیجیان در بعداز ظهر روز چهارشنبه در میدان فاطمی در اعتراض به بد حجا بی برگذارشد . این تظاهرات که به دستور پایگاه بسیج برگزار شد در اعتراض به بدحجابی بانوان ایرانی بود .

کدامیک از اینها از دل نسل جوان خبردارد ! کدامیک از اینها زندان رفته اند !اصلا چه می فهمند از دمکراسی وحق آزادی و حق برابری و…….

اینها فقط دنیایشان دنیای سیاهی وچشم بستگی است وفقط  به گفته های یک مشت آخوند بی سواد بسنده کرده  وچشم وگوش بسته گفته هایشان را می پذیرند و از آنجائیکه حق تجزیه وتحلیل  به خود نداده و نمی خواهند تا اندیشه های آخوندیسم را به چالش بکشند و از طرفی گفته های روحانیون را به نوعی وحی نازل منظور می دارند در نتیجه حتی فکر به پرسش کشیدن گفته های فلان روحانی  و یا امام جمعه  نوعی کفر می دانند و بر این باورند که بفرموده آحوند ها «چادر مشکی پر پرواز به بهشت برای زنان مومن است .» !؟


اکثر این زنان بسیجی در ایران آنقدرها هم که تظاهر می نمایند احمق و جاهل نیستند ، ولی از آنجائیکه منافع فردی شان در گرو ثبات رژیم است در چنین مراسم هائی شرکت می کنند تا بتوانند با حمایت از اهداف رژیم وفاداریشان را اثبات کنند ، چه بسا که در میان همین فاطی کوماندوها و یا خواهر های امر به معروف و نهی از منکر زنانی هستند که بسیار فاسد بوده و به هر عمل غیر اخلاقی تن می دهند ، از روابط نامشروع گرفته تا دیگر اعمال ناهنجاری که اجتماع امروز ما را دربرگرفته است .

البته هستند برخی در میان همین گروه که بواقع به دلیل باورهای بسیار مذهبی و ….بر این باورند که یک زن همیشه باید از مرد خانواده ( پدر ، برادر ، پسر و …) اطاعت کورکورانه کرده و تن به تمامی فرامین اسلامی دهند ولو اینکه این فرامین جایگاه آنان را در اجتماع به عنوان یک » زن » بسیار ناچیز و بی ارزش سازد ….مادامی که این اطاعت ها بتواند کلید بهشت را برای آنان بستاند .

به همین منظور به خود این اجازه را می دهند که در اجتماع به هر شکل و فرمی با انجام وظیفه اسلامی خود » امر به معروف و نهی از منکر » به تحقیر زنان و دخترانی که در چهار چوب موازین اسلامی ظاهر نشده اند ( چادر و پوشش اسلامی کامل ) برخورد کنند .


افسوس که این کوری وبیخردی جمعی از مردم چنان جامعه را به قهقرا کشانده است که معلوم نیست راه چاره چیست ؟؟ وبیچاره دیگر مردمی که می بینند ومی فهمند اما جرأتی برای مقابله ندارند زیرا در هر اعتراضی  با برخورهای غیر انسانی و متوحشانه ایادی حاکم وبسیجیان برخورد کرده اند که  خود هیچ تعبیری جز دیکتاتوری مطلق ندارد.
اما پیام ما به این سیه جامگان بسیجی این است که شمارش معکوس شروع شده و زنان بسیجی  که دوست دارید  صبح تا شب سیاه پوشیده و در خیابان ها مزاحم زنان غیور و شرافتمند شوید به خاطر چند تار مو و یا …..و یا شوهرانتان که در زندانها زندانیان راشکنجه میدهد بگوش باشید  که نسل جوان امروز دوست ندارند مانند شما  زندگی کنند ،  آنها حق دارند زندگی ولباس خویش را خودشان  انتخاب کنند و روزی خواهد رسید که جوانان این مرز و بوم شما و نسل بعد از شما را از ایران به بیرون بیاندازند .

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.