یک جوان ایرانی برادرش را در گوتبرگ سوئد به ضرب گلوله بقتل رساند

گزارش : خاطره نورشید 

Untitled-1

بنا به گزارشات رسیده  از خبرگزاری های محلی در سوئد ، صبح روز پنج شنبه اول ماه می یک جوان 19 ساله ایرانی در خیابان » دیم و درش » واقع در منطقه » بیکوپس گوردن » شهر گوتنبرگ سوئد به قتل رسیده است مقتول با ضربات چاقو و شکلیک گلوله جان سپرده است .

بنا به گزارش پلیس برادر 17 ساله مقتول به اتعام این قتل بازداشت شده است .

مقتول 19 ساله ….. نام  و چهره ای آشنا در سوئد بشمار می رود . وی در سال 2012 در کشور تایلند متهم به قتل شد اما موفق شد که با گذرنامه برادر کوچکترش که به همراه پدر این جوان برای همین منظور به تایلند سفر کرده بودند بصورت غیرقانونی از تایلند فرار کرده و خود را به مالزی و سپس به سوئد برساند .

پس از فرار این جوان پدر وی به سفارت سوئد مراجعه و اطلاع می دهد که پاسپورت پسرش در تایلند مفقود شده است ، سفارت هم پاسپورت جدیدی برای او صادر می کند و به این ترتیب همه خانواده به سوئد باز می گردند.

بنابراین این جوان با کمک پدرش و با استفاده از پاسپورت برادرش توانسته بود که مرتکب قتل شده و از چنگال عدالت بگریزد .

جریان قتل در تایلند :

thailand

تصویری از صحنه قتل در سال 2012 در تایلند و تصویر مرد ایرانی به همراه دوست دخترش در گوشه تصویر 

مقتول در سال 2012 به همراه دوست دختر تایلندی خود جهت گذراندن تعطیلات به کشور تایلند می روند ، ظاهرأ یکی از دوست پسرهای سابق این دختر تایلندی که از طریق فیس بوک با وی در تماس بوده و می دانسته که وی در تایلند بسر می برد به هتل محل اقامت وی میرود تا با وی دیداری کند .

میان این جوان ایرانی و دوست پسر سابق دخترک مجادله لفظی شروع و بعد به کتک کاری می کشد ، و جوان ایرانی که ظاهرأ جودوکار هم بوده است مرد جوان تایلندی را بشدت مضروب می کند و با وارد کردن ضربات چاقو وی را به قتل میرساند .

پلیس تایلند متعاقب این جریان وی را با مدارک قتل دستگیر و لی سپس پلیس با گرفتن پاسپورت سوئدی این جوان به عنوان وثیقه یا همان ضمانت وی را آزاد می کنند تا مرحله بعدی دادگاه .

گذرنامه این جوان به علت ممانعت خروج وی از تایلند توقیف می شود . ولی همانگونه که پیشتر هم گفته شد پدر این جوان با سرعت به همراه پسرکوچکترش به تایلند می روند تا بتوانند خروج وی را ممکن سازند .

قتل در گوتنبرگ سوئد :

برادر کوچکتر این جوان حال به جرم قتل دستگیر شده است ، اما هنوز تحقیقات در مورد علت وقوع این حادثه ادامه داشته و علت مشخص نشده است ، یا به عبارتی پلیس تا کنون چیزی را اعلام نکرده است . 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.