مسئولین زندان اوین : عامل انتشار خبر دروغ از بند 350 اوين شناسائی شد ؟

 تنظیم گزارش خبری : خ – نوشید 

طبق گزارشات رسیده مسئولین زندان اوین برای ساختگی جلوه دادن اخبار ضرب و شتم در بند 350 زندان اوین  خبری منتشر نموده اند مبنی بر اینکه » عامل انتشار خبر دروغ از بند 350 اوين شناسائی شد «.

در این خبر آمده است ، عامل انتقال اخبار داخل بند 350زندان اوين به شبکه‌های معاند نظام از سوی ماموران زندان شناسايی و به مرجع قضايی معرفی شد.

از محتوی گزارش به خوبی پیداست که اینبار هم رژیم در پی سرپوش گذاشتن بر جنایات خود یک قربانی به رسانه ها تحویل خواهد داد که قطعأ با هماهنگی های قبلب بیاید و در جلوی دوربین رسانه های داخلی به ساختگی بودن خبرها اعتراف و بگوید که جاسوس » فلان » گروه بوده و چنین و چنان ….

در ادامه این خبر آمده است : غلامحسين اسماعيلی رئيس سازمان زندان‌ها با اشاره به شناسايی عامل انتشار اخبار غيرواقعی!!؟؟؟ به خارج از زندان اوين گفت: پس از انتشار اين اخبار موضوع را در زندان رصد کرده و عامل انتشار اين اخبار خلاف واقع را شناسايی کرده و او را به مقام قضايی معرفی کرديم.

 هویت فرد مزبور هنوز مشخص نشده است و این خود جای سوال است که اگر این خبر صحت دارد چرا از همان ابتدا نام و مشخصات فرد » مجرم » را اعلام ننموده اند ؟؟؟

ما هر وقت به اقدامات مجرمانه ای در زندان برسيم موضوع را تعقيب کرده و موضوع را به مرجع قضايی گزارش می دهيم. وی تاکيد کرد: در اين بازرسی برخی خط‌های ارتباطی با شبکه‌های مخالف نظام کور شد اما هنوز چند خط ارتباطی وجود دارد.

یکی نیست به این آقای غلامحسین اسماعیلی بگوید ، اقدامات مجرمانه را مسئولین قضائی و اجرائی سیستم جمهوری اسلامی انجام می دهد و شما خودتان بخشی ازمجرمین دستگاه قضائی هستید .

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.