خبر تفسیری دکتر مموتی

 

اخبار خیلی تحلیلی جهان در هفته که گذشت

images (2)

از آنجایی که بر همگان واضح و مسلم است، ما یک مدتی غیبمان زده بود و خبری از ما نبود. ما امروز تصمیم داریم اعتراف کنیم که به صورت خصوصی در دانشگاه احمدی نژاد جهت دریافت مدرک فوق دکترا ثبت نام کرده بودیم. مدارکش موجود است. من در همین جا لازم می دانم از استاد گرانمایه ام شخص دکتر برای آموزش خصوصی توهم 1 و 2 تشکر مخصوص بنمایم. همچنین استاد ارجمندم رحیم مشایی، که مرا با جهان ارواح و اجنه ها آشنا نمودند سپاسگذاری می نمایم. در پایان از جناب رحیمی و بقایی جهت تدریس اختلاس به زیبان ساده و اختلاس کلان تشکر ویژه دارم.

علمای شورای عمومی امور اسلامی و اوقاف در امارات متحده عربی سفر بی‌بازگشت به مریخ را معادل خودکشی و برای مسلمانان حرام دانسته‌اند. این فتوا در باره پروژه یک شرکت هلندی به نام «مارس وان» (مریخ یک) صادر شده است. این شرکت قصد دارد مریخ را تا سال ۲۰۲۵ مسکونی کند.

ما که دکتر می باشیم از شورای علمای اماراتی برای تغییراتی که در تعریف خودکشی بسیار سپاس گذاریم. علمای اماراتی با فتواهای بی نظیرشان باعث شدند تا چشمان ما غافلان و راه گم گشتگان به حقیقت باز شود و  با یکی از روشهای خودکشی آشنا شویم. و همینطور بدانیم که بستن کمبربند انتحاری به کمر و ترکاندن خود و مردم بی گناه و با گناه خودکشی به حساب نیامده و مسافرت به مریخ خودکشی ای بیش نیست.

معصومه پرندوار و حمیرا ریگی دو فرماندار زنی هستند که در دولت حسن روحانی به عنوان فرماندار شهرستان هامون و قصر قند از توابع استان سیستان و بلوچستان منصوب شدند.

حسن روحانی گفته است که یک گروه با عنوان دور زدن تحریم ها «منافع ملی را دور زدند و پول ملت را برداشتند.» وی در اشاره به کلاهبرداری سه هزار میلیارد تومانی اخیر، گفته است که همان موقع «دهان‌ها ازاین میزان باز بود و اکنون ۹ هزار میلیارد تومان است آقای روحانی در عین حال اضافه کرده که «تازه مطمئن نیستیم که این ۹ هزار میلیارد تومان همه‌اش باشد و ممکن است چیزهای دیگری هم باشد که بعدا کشف شود

با این وضعی که داریم همچنان رکوردهای جدید در کلاه برداری رفقا و دوستان و خودی ها می شنویم، هیچ بعید نیست که یک روز متوجه شویم یکی از برادران طحال و لوزالمعده ی ملت ایران را کلاه برداری کرده و باید موارد فوق را به صاحب جدیدیش تحویل دهیم. بقول شاعر، هر دم از این باغ بری می رسد، اخبار جدیدی از کلاه برداری برادران بسیجی اقتصادی می رسد.

بین کارشناسان روسی و سوئیسی بر سر علت مرگ یاسر عرفات اختلاف نظر بروز کرده است.

این یاسر عرفات در تمام عمرش در اختلاف نظر بود، گاهی هم اختلاف به راه می انداخت، حالا بعد از مرگش هم در وسط یک اختلاف و دعوا و مرافعه است. ببینید پا کفن! عرفات تا کجا کار می کند که سوئیسی های متمدن را هم با روسها دست به یقه کرده. 

 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.