فال هفته – جمعه نهم اسفند ماه 1392

فال هفته11

 

فروردینبرای حل مشکلات خود باید دقت کنید تا متوجه شوید در چه جایگاهی قرار دارید و رابطه شما با دنیای اطرافیان‌تان چگونه است. از خیال‌های باطل و غیرحقیقی دور شوید و سعی کنید لااقل با خودتان روراست باشید و خود را گول نزنید تا بتوانید با منطق، مشکلات خود را حل کنید.

اردیبهشتدر یک دوراهی گیر کرده اید. عجولانه و از روی احساسات نباید تصمیم بگیرید. مطمئن باشید با قدری صبر می توانید راه صحیح راپیدا کنید. برای این کار بایدابتدا خود را از موضوعات بی اهمیت اطرافتان دور کنید. مشورت با دوستان همیشه کارساز است، این موضوع را از یاد نبرید.

 

خرداداگر می خواهید خود را بهتر از قبل بشناسید، به حرف های دوستان و اقوام دقیق تر گوش دهید. همه ما اشتباهاتی مرتکب شده ایم، اما آنهایی موفق زندگی می کنند که اشتباهات را دوباره تکرار نکنند. 

 

تیرمنتظر خبری هستید، اما رسیدن این خبر مدتی طول کشیده است و این موضوع شما را نگران می کند. از این دست خبرها بسیار می آیند و می شنویم و تمام می شود. فراموش نکنید تا شما نخواهید و تلاش نکنید دنیای تان تغییر نخواهد کرد. از همین امروز اراده کنید تا زندگی خود را به آن چیزی که تمایل دارید نزدیک کنید.

مردادآنچه که این روزها پیرامون شما می گذرد خیلی باب میل شما نیست. از یاد نبرید خود شما این موقعیت را فراهم کرده اید، اما فرصت برای جبران باقی است. می توانید به راحتی این شرایط را تغییر دهید. تلاش کنید با احساس تصمیم نگیرید. 

شهریورخستگی کار شدید، این روزها شما را عصبی و زودرنج کرده است. شاید با در نظر گرفتن زمانی برای تفریح و استراحت بیشتر بتوانید این مشکل را در مدت زمان کوتاهی برطرف کنید. فراموش نکنید که همیشه با داشتن برنامه ریزی مناسب می توانید به همه کارهای خود رسیدگی کنید و آنها را سر و سامان بدهید.

مهردرگیر شرایط بدی شده اید، اما نگران نباشید. هنوز فرصت جبران دارید. هر روز یک شروع تازه است. یاد بگیرید به زندگی به گونه ای نو و تازه نگاه کنید. قدر فرصت ها را بدانید. دیدار با پدر و مادر و کمی گپ و گفت و شنود با آنها به شما آرامش خواهد داد. زمان بیشتری را با خانواده سپری کنید.

آباناز این شاخه به آن شاخه پریدن های متوالی در طول سالیان گذشته، شما را از دیگران کمی عقب انداخته است و در این مدت شما نتوانسته اید به زندگی ایده آل خود برسید. در نظر داشته باشید زمانی می توانید زندگی آرامی داشته باشید که در یک مسیر، آرام و پیوسته قدم بردارید و ثابت قدم بمانید.

آذرهمیشه اوضاع آن گونه که ما انتظار داریم پیش نخواهد رفت و این ما هستیم که باید بتوانیم خود را با زمانه و بازی های آن سازگار کنیم. با این شیوه کمتر از موقعیت های نامطلوب آسیب می بینیم. پس خیلی با مشکلات نجنگید. 

دیسال هاست تصمیم دارید زندگی خود را تغییر دهید. اگر بتوانید همیشه مثل هفته گذشته با منطق برنامه های تان را پیش ببرید مطمئن باشید خیلی زود به آنچه در ذهن دارید، خواهید رسید. 

 

بهمنمدتی است از نظر کاری خیلی درگیر هستید و کمتر وقت کرده اید در کنار خانواده خود باشید. در نظر داشته باشید همان قدر که باید به مسائل کاری اهمیت بدهید باید به نیازهای روحی و عاطفی افراد خانواده هم فکر کنید. 

 

اسفندزندگی با همه سختی ها و آرامش هایش شیرین است و این هنر شماست که چگونه از زندگی با فراز و فرودهایش لذت ببرید. کمتر به حرف دیگران توجه کنید، اعتماد به نفس تان را تقویت کنید و از مواجهه با مسائل نپرهیزید.

zodiac-yoganonymous-signs-change-rotational-axis

 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.