موعظه گران مذهبی که مغز انسان ها را در کنترل خود دارند

 233235-kamooneh

در عصر حاضر باید دید که چگونه این واعظین مذهبی می توانند مردم را به هر کاری وادارند با امید دادن اینکه با اجرای مراسمی که در بسیاری از موارد حتی بدور از شأن و کرامت انسانی است ، انها می توانند به خدا نزدیک شوند!

سوال اینجاست که چرا مردم اینگونه ساده لوحانه به فرامین روحانیون سر تعظیم فرود می آورند ؟ آیا ترس از مرگ و به اصطلاح زندگی بعد از مرگ آنان را وامیدارد به این اطاعت ها و یا اینکه با رو آوردن به خدائی که این موعظه گران و گردانندگان نمایش مذهبی به آنها نشان می دهند در پی این هستند تا در این دنیا به آرامشی برسند؟

با یک نگاه اجمالی به تصویر بالا می توان این پرسش را کرد که » دین برای رستگاری و ارتقاء بشر آمده است و یا برای به توحش رساندنش؟؟؟ حتی اگر خوردن علوفه برای انسان مفید باشد آیا می بایست مثل حیوانات سر خم کرده و از روی زمین آن را با دهان کند و خورد ؟ پس اینهمه تلاش انسان امروزی برای تمدن با یک اشاره انگشت یک  واعظ باید از بین برود و انسان امروزی بمانند احشام برای رسیدن به خدا علوفه بخورند؟؟

بنا به گزارشی از دیلی میل، یک موعظه گر مسیحی در آفریقای جنوبی به پیروان  و هواداران خود توصیه می کند که چمن بخورند تا به خدا نزدیکتر شوند. او معتقد است که انسان می تواند هر چیزی را بخورد.

انتشار خبر و تصاویر چمن-خوری پیروان او در شبکه های اجتماعی بازتاب زیادی داشته و اعتراضات بسیاری برانگیخته است. این در حالی است که برخی هواداران او هم می گویند که پس از خوردن چمن، قدرتشان بیشتر شده یا مریضی اشان برطرف شده است. در مقابل، برخی افراد هم دچار دردسر شده اند.

گرد آورنده و تنظیم : خ – نورشید 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.