تفسیر خبری دکتر مموتی

 images (3)

ما در اين هفته می خواستيم به تفسير اخبار سياسی جهان بپردازيم اما اولش ديديم كريستمس است و مردم دلشان می خواهد با خواندن اين صفحه كمی هم حال و هول كنند. بدين جهت بود كه به دنبال اخبار  بامزه رفتيم:

مردی كه دستش تا آرنج در سوراخ توالت فرنگی گير كرد. بي چاره تا ساعت 12 شب كه همسرش به منزل برگردد و شو هر بخت برگشته اش را در آن حال و وضع ببيند و به آتش نشاني زنگ بزند برای ساعتها گير افتاده بود. حالا تصور كنيد همسر اين آقا اگر به مسافرت چند روزه رفته بود چه مي شد؟ لابد بايد مثل فيلم  127ساعت عمل می كرد؟ اين ماجرا به ما ثابت می كند كه وجود يك خط تلفن در دستشويی ها از اهم واجبات است.

 آما در بررسی بيشتر اين رويداد ما متوجه موضوع نامكشوف ديگری شديم كه تنها در ذهن دكتري ما مي گنجد و بس! و آن اينكه همسر اين آقا تا ساعت 12 شب بيرون از منزل چه می كرده؟ حالا ما كه اساسا ادعا نمی كنيم مشاور خانواده و از اين چيزها هستيم اما شما يك بار ديگر با ديدی جامع همچون ما خبر را بخوانيد تا از زوايای پنهان آن با خبر شويد.

مردی كه برای بيرون آوردن انگشترش كه در داخل چاهك فرنگی افتاده بود دستش را تا آرنج داخل آ» فرو برد اما دستش گير كرد. دست اين مرد ساعتها در داخل توالت بود. همسر اين آقا حتي يك بار محض خنده هم كه شده به خانه اش زنگ نمی زند. و تازه در ساعت 12 به منزل باز می  گردد و با ماجرا مواجه می شود. هر مردی كه الان اين متن را مي خواند و ازدواج كرده باشد می داند كه در چنين مواقعی خانم ها به بهانه های مختلف به منزلشان زنگ می زنند.

 از وضع آب و هوا و شعله روي اجاق گاز و رساندن سلام هاي مادر و خواهر و در و همسايه و … و خلاصه به صد دليل به خانه اش زنگ می زند.

حتی اگر نقش عشق و علاقه، بخصوص در سالهای اول را تا حدی در  كار كنترول از راه دور آقايان دخيل بدانيم، اما كنترول آقايان توسط همسرانشان يك اتفاق معمول و رو يه ای عادی تر از هر سازمان جاسوسی در دنياست. حالا بگذريم كه من خانمی را ديده بودم كه برای كنترول و بررسی اعمال شوهرش در اتومبيل او دوربين جاسازی كرده بود- آقايان دقت كنند!، باور بفرماييد اين ماجرا واقعی است- . توجه بفرماييد به اين قانون زنانه كه: كار از محكم كاری عيب نمی كنه، و مردان خوب مردانی هستند كه هنوز لو نرفته اند، و مرد رو جون به جونش بكنی بازم مرده و ….

حالا سوال من اينجاست: خانم اين آقا كه ساعت 12 شب به خانه اش باز گشته چرا تا اين موقع شب به خانه اش زنگ نزد؟ و اگر زده چرا برنداشتن گوشي برايش عجيب نبوده؟ و هزاران چرای ديگر به ما ثابت می كند كه يا اصل اين خبر كه در روزنامه ها به چاپ رسيد، يك جای كارش می لنگد و يا رابطه اين زن و شوهر!

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.