فال هفته – بیست و نهم آذر ماه

فال هفته1

 فروردین

  امروز بيشتر تخيلی هستيد و حقيقت را ناديده مي گيريد. تازه توانسته ايد اتفاقات هيجان انگيز چند روز اخير را هضم كنيد. پيش از آن كه خودتان را از لحاظ روحي درگير كنيد كمی فكر كنيد.    

اردیبهشت

موقتاً حساس و زود رنج هستید ممکن است در محل کار این خصوصیات  بیش از حد بروز کند. بنابراین کارهای مهم را انجام دهید و بقیه را برای روزهای دیگر بگذارید. اگر بیش از حد کار کنید خود را بیمار می کنید.

    

خردادافرادی كه با شما در محل كار رقابت دارند از هر فرصتی استفاده می كنند تا موقعيت شما را خراب كنند. واقعاً لازم است تا جزئيات را بررسی كنيد و از انرژی هايتان استفاده كنيد سعی كنيد راه حل امنی پيدا كنيد. ستارگان در رابطه با مشكلات عشقی شما فرصتی می دهند تا با موفقيت آنها را حل كنيد

           

تیر

اگر هنوز در کاری مشکلی دارید ناراحت نباشید از آنجایی که عطارد به حالت طبیعی بر می گردد همه چیز درست می شود.البته هنوز کارهایی دارید که به توجه شما نیاز دارند.اما حداقل کاغذ بازی های اداری به اتمام می رسند.

           

مردادعطارد از ابتداي ماه دسامبر در مسير بازگشتی بوده و باعث بروز برخی مشكلات و آشفتگی زندگی اجتماعی شما شده است. امروز دوباره اين سياره موذی به مسير مستقيم خود برگشته و به شما امكان اين را می دهد كه هرگونه نابسامانی و آشفتگی را سروسامان داده و به حالت عادی بازگردانيد و اگر نسبت به كسی نااميد شده ايد، پيشنهاد می كنم كه همه چيز را از اول شروع كنيد.

شهریور

بالاخره عطارد به حرکت مستقیم خود برگشت.بنابراین مشکلاتی که اخیراً در خانه با آن روبرو شده اید،حل می شوند.اگر در انتظار شنیدن خبری هستید به زودی این خبر را می گیرید.

           

مهربالاخره بعد از مدت طولانی مرکوری مجددا به مسیر مستقیم خود برگشته و شما می توانید نفس راحتی بکشید.اگر با شخصی عدم تفاهم بر سر مطلبی داشتید اکنون می توانید آن اختلافات را حل کنید.هم چنین هر بسته یا نامه ای که گم شده را جستجو کنید و یا شانس این را دارید که بفهمید چه بلایی بر سر آنها آمده است.اگر اخیراً چیزی را گم کرده اید،در این زمان می توانید آن را پیدا کنید.

آبان

عطارد امروز به حرکت مستقیم بر می گردد.سرعت زندگی تان افزایش پیدا می کند.اگر با یک نفر آشنا شدید که از نظر مادی برای شما سودمند است حتماً او را از دست ندهید.سیارات هر روز چنین شانسی را به شما نمی دهند.

           

آذرامروز مركوری تصميم می گيرد كه مستقيم حركت كند و اين به اين معناست كه همه چيز خيلی به نرمی و آرامی  پيش خواهد رفت. ممكن است مسايل شلوغ و پر دردسر شوند ولی حداقل همه چيز طبق برنامه پيش می رود. ولی سعی كنيد بار زيادی را بدوش نگيريد و اميد داشته باشيد كه همه چيز بخوبی پيش برود. فقط تعداد محدودی هندوانه با يك دست می توانيد بلند كنيد.

           

دیعطارد به حركت معمولی بر مي گردد و می توانيد نفس راحتی بكشيد. موانعی كه بر سر راهتان وجود داشت كم كم از بين می رود و حتی به راحتی به اين طرف و آن طرف مسافرت می كنيد. البته، شايد همه اين ها فقط از ذهنتان باشد اما مهم نيست كه حقيقت آن چه باشد. چيزی كه مهم است مجدداً احساس رضايت و شادی می كنيد.

           

بهمن

امروز عطارد به مسیر مستقیم خود ادامه می دهد و روابط به حالت عادی خود بر می گردند و کمتر پیش می آید کسی چیزی بگوید که شما را ناراحت کند.اگر به تمام حرفها و مسائل اطرافتان توجه کنید موضوعاتی بدست می آورید که می توانید به آنها فکر کنید.همچنین متوجه خواهید شد که لازم است در زندگی تان تغییراتی ایجاد کنید.         

اسفند

امروز عطارد حرکت عادی اش را از سر می گیرد و شما می توانید با یک احساس راحتی نفسی عمیق بکشید. حتی نزدیک به این تعطیلات فصلی به شما اخباری مطلوب از پروژه هایتان می رسد و می توانید به آنها لعاب و جلا بدهید. 

zodiac-yoganonymous-signs-change-rotational-axis

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.