گزارش تحلیلی دکتر مموتی

smiley_face_with_glasses_clip_art

images (2)تفسير خيلی تحليلی اخبار جهان درهفته ی گذشته

اولين خبر اينكه احمدی  نژاد به دادگاهی كه برای بررسی چند فقره شكايت از او تشكيل شده بود نرفت.

ما واقعا نمی دانيم كه اين كمپانی برادران لاريجانی و شركا در چه فكری هستند، احمدی نژاد كه امروزه بعد از پايان دوران رياست جمهوری اش، مشغول رتق و فتق و مديريت امور جهان است، اصولا وقت اضافه ندارد كه به چنين مكانهای مشكوكی پا بگذارد.

علی اكبر سياری معاون وزير بهداشت هم گفت: در طی 12 سال گذشته ميزان بروز ايدز در كشور 9 برابر شده است. 

بابا جان این آمارها چیه می دین؟ دوستان مشکلی نداشتند که، فقط در حال اداره امور جهان بودند حالا یک ذره هم آمار ایدز 9 برابری بشود، مگر چطور شده؟ چرا اینقدر آمارهای سیاه نمایی می دهید؟ اگر اینجا زن و بچه نبود می گفتیم که دندشان نرم می خواستند معتاد تزریقی نشوند، می خواستند بروند کار پیدا کنند بعد بروند ازدواج کنند.

در اين هفته سرانجام اكراين درزير فشار روسيه حاضر نشد موافقت نامه نهايي با اتحاديه اروپا را امضا كند، به همين خاطر مردم اين كشور در اين هفته دست به اعتراض زده اند و نخست وزير سابقشان «يوليا تيمو شنكو» مردم را به تظاهرات تا سقوط دولت دعوت كرده است.

عمو پوتين كه جمهوريهای استقلال يافته از شوروی را هنوز حياط خلوت خودش مي داند هر زماني كه متوجه میشود، هر يك از جمهوريهاي مثلا مستقل، با اتحاديه اروپا راندوو مي گذارد، رگ غيرتش می زند بالا و خلاصه خون جلوی چشمش را می گيرد. در اين موقع است كه دولت ماست هايش را كيسه می كند و بين عمو پوتين و مردم مملكتش مثل دولت اكراين ساندويچ می شود و يا به قول سياسيون آچمز می شود.

 

از آنجايي پيشرفت خيلی مهم است و ما كه دكتر باشيم، همه رقمه در زندگی مان به شكل تخت گاز رو به جلو هستيم، قصد داريم ماهي يك بار يكي از نظريات مهمي را كه از مخمان تراوش می نمايد را جهت تنوير افكار عمومی ارائه بدهيم و كاروان علم و دانش بشری يكی دو قدمي به سمت جلو هل بدهيم.

در اين دنيا بالاخره همه چيز با همه چيزهای ديگر ارتباط تنگاتنگی دارد، می گی نه! پس نظريه «اثر بال پروانه ای» يا به قول اين خارجی ها» باتر فلای افكت» چه می شود؟ وقتی يك پروانه با بال بال زدنش در ژاپن، طوفانی در اين آمريكا درست می كند كه خدا نصيب گرگ بيابان نكند، حالا حساب بفرماييد، گوز با شقيقه كه فقط به اندازه يك تنه از هم فاصله دارند، نمی توانند با همديگر ارتباط برقرار كنند؟ زهی خيال باطل.

حالا اين وسط حرف حساب ما چيه؟ بر طبق اعلام سازمان ملل، كشور فلاند كمترين ميزان فساد را درهر زمينه اي در جهان دارد ، و بر اساس ادامه اين گزارش، فلاندی ها سالانه با مصرف 361.19 ليتر شير و 11.4 كيلوگرم قهوه، دارای بالاترين مصرف شير و قهوه در دنياهستند. حالا با توجه به اينكه يك پروانه چه كارهايي كه با بال بال زدنش نمي تواند بكند و ارتباط گوز با شقيقه، آيا نمی توانيم به طور كاملا منطقي نتيجه بگيريم كه مصرف شير قهوه می تواند از فساد جلوگيری كند و شاهد مثال ما هم كشور فلاند است؟ پس دوستان عزيز از امروز، به هر كسی كه احتمال داديد ممكن فساد شده باشد تا می توانيد شيرقهوه تعارف كنيد. آقا! خانم، بفرما شيرقهوه!

goodman_headshot_animated_a_p

نوشته های دکتر ممونی !

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.