شیر آفریقائی که توسط دامپزشکی در پردیسان برایش مرگ آسان! تجویز شده بود از مرگ رهائی یافت

2AB30647-5587-490C-BEAB-5712EE31F228_mw640_mh331_s

شرایطی که این شیر جوان در به اصطلاح کلینیک پردیسان و شرایط اصولی نگهداری میشده است 

دامپزشکانی که به آسانی مرگ آسان !! به حیوانات در ایران تجویز می کنند

یک شير در ايران چندی پيش توسط ماموران محيط زيست از يک اقامتگاه مخفيانه نجات يافت. شير مورد بحث به دليل عدم آگاهی صاحبان اش از چگونگی تغذیه این حیوان با مشکلات متعددی روبروست و در حالی که قرار بود به دلیل اینکه بیماری نرمی استخوان و .. دارد توسط دامپزشکان در دامپزشکی پردیسان  مداوا شود آقای دامپزشک به جای هر برنامه برای بهبود این شیر آفریقائی  تنها توصیه نمود تا به زندگی او پایان بخشند و به همین جهت فردی دیگر که هویتش مشخص نیست به طریقی زندگی این شیر را نجات داده و به پناهگاهی امن برده است .

این شاید به عقیده برخی اسارت باشد ولی به نظر فردی من ، کسی که اینکار را کرده آنقدر این شیر را دوست داشته که نخواسته است این شیر به علت سهل انگاری کسانیکه پیشتر از او نگهداری می کردند و یا نظر بسیار بیرحمانه دامپزشکی در پردیسان ، به جای درمان کشتن این شیر جوان را بهترین راهکار دانسته است . با جا به جا نمودن این شیر قصد در حفاظت از جان این شیر نموده است .

ما از همین تریبون از این فرد قدردانی کرده و امیدواریم که با توجه به فصل سرما و درد مفاصل و نرمی استخوانی که این شیر از آن رنج می برد ، جائی مناسب و گرم برای شیر فراهم و در مورد نوع تغذیه و رسانیدن کلسیم کافی به این شیر آفریقائی و همینطور مکمل های کلسیم از فرسودگی بیشتر استخوان های این شیر پیشگیری و نخواهند که این شیر با مرگ تدریجی و پر عذاب از دنیا برود و حال  که این کار انسانی را برای نجات جان شیر آفریقائی کرده اند حداقل مراقبت های ویژه را در مورد درمان و بهبود این شیر جوان رعایت کنند.

در تاريخ پانزدهم شهريورماه امسال بود که اعلام شد يک شير پيدا شده و با توجه به مشکلات زيادی که دارد، برای اقدامات دامپزشکی او درخواست های لازم مطرح شده است. تلويزيون جمهوری اسلامی ايران هم حتی گزارش کوتاهی از اين قضيه پخش کرد و ماموران محيط زيست گفتند حاضر نيستند بازگو کنند که اين شير را از کجا نجات داده‌اند.

تماس ها با ماموران محيط زيست هم بدون جواب مانده در مورد کسی که مالکیت این شیرو گرگ را داشته  و تنها گفته اند  که اجازه ندارد مالک اين شير را معرفی کند.

در حالی که تماس ها در مورد سرنوشت شير ادامه داشت، گزارش شده  که فرد بانفوذ دیگری، توانسته شير را از دست ماموران محيط زيست گرفته و به اقامتگاه دیگری منتقل کند.

همانطوریکه به تفصیل پیشتر گفتیم ، ما امیدواریم کسی که این شیر را برده دقت به نوع تغذیه شیر کرده و با رساندن کلسیم کافی به بدن این شیر بتواند از فرسایش بیشتر استخوان های این شیر که موجب عذای او خواهد شد جلوگیری کنند .

توصیه دیگر ما به کسی که این شیر را گرفته این است که تا  می توانند پاچه گوسفند گرفته و بجوشانند و به این شیر به جای غذا بدهند البته با استخوان  تا کمبود کلیسم در بدن این شیر جبران شود – ما باور داریم که کسی که این شیر را از کلینیک پردیسان گرفته به طور قطع می خواسته از کشته شدن این شیر جلوگیری کند ، پس لطفأ با ایجاد محیطی گرم و مناسب برای این شیر خصوصأ حال که در فصل سرما هستیم و تغذیه مناسب از مرگ تدریجی و پردرد این شیر جلوگیری کنید . 

برچسب‌ها:

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.