تفسیر خبری هفته دکتر مموتی

چند دقیقه خنده 1

تفسير خيلی تحليلی اخبار کاری از دکتر مموتی !

goodman_headshot_animated_a_p

در اين هفته تركيه و مصر سفرايشان را فرا خواندند.

. درست از زمانی كه آقای مورسی به رياست جمهوری مصر برگزيده شد. تركيه يا بهتر است بگوييم شخص آقای اردوغان رابطه بسيار نزديكی را با مورسی شروع كرد. رفاقت اين دو نفر آنقدر نزديك بود كه آدم را به ياد رابطه ليلی با مجنون و  از آن بالاتر محمود احمدی نژاد و مرحوم هوگو چاوز می انداخت. آخر هفته كه می شد، اردوغان به هر بهانه ای دست خانم و  بچه ها را می گرفت و  پيش مرسی به مصر می رفتند و پايی در رود نيل به آب می سپردند. وقتی ارتش مصر مورسی را بعد از  اعتراض مردم از كار بر كنار كرد آقای اردوغان دچار افسردگی حاد شد، اما ناظران آگاه معتقدند، بر خلاف محمود مامان مرسي را بغل نكرد و نبوسيد. به هر حال اردوغان آنقدر مورسی، مورسی كرد تا بالاخره حوصله مصری ها سر رفت و عذر سفير تركيه را خواستند.

download (4)

 

پزشك پاكستانی لو دهنده بن لادن، توسط دادگاه پاكستان متهم به قتل شد.!

بيچاره پاكستانی های گرسنه! پاكستانی ها سالها پيش بر روی بن لادن سرمايه گذاری فراوانی كرده بودند. اينهمه زحمت كشيده بودند. از  بن لادن براي پذيرايي كه ازش می كردند پول می گرفتند. بهر حال مهمان پول داری بود و سر كيسه را شل مي كرد. و از طرف ديگر براي كمك به يافتن او و دارودسته­اش القاعده آمريكا را تلكه مي كردند. حالا يك نفر پزشك فضول و خائن جاي او را به آمريكايی ها كه ده سالی بود سر كار گذاشته شده بودند، لو داد. سر همين ما به پاكی ها حق می دهيم كه اين پزشك را به اتهام خيانت به مملكت به سی و سه سال زندان محكوم كنند. و حالا هم كه متهم به قتلش كنند.

 

 

images (4)هفته گذشته مراسم بسيار مهيج نماز جمعه اين هفته به امامت جنتی برگزار شد. آقاي جنتي هم نه گذاشت و نه برداشت و فرمودند:» اگر رافت اسلامی نبود اينها(موسوی و كروبی) بايد اعدام می شدند اما (جمهوری اسلامی) بر سر اينها منت گذاشته و گفته در خانه خود زنده باشيد، امكانات داشته باشيد، و بهداشت خود را رعايت كنيد.»

اول اينكه خدايا! خدوندگارا! خداوندگار عالميانا، به ما به اندازه جنتی عمر بده تا بتونيم از عهده سپاس اينهمه رافت اسلامي ايشون بر بيايم.

و اما دوم آينكه توجه وي‍ژه آقای جنتی به رعايت بهداشت و مسائل بهداشتي، واقعا جای بسی تقدير و تشكر دارد. ايشان در خطبه های هفته گذشته پرده از مسائل بسيار مهمي برداشتند كه فك جامعه ی سياسيون و جامعه ی پزشكی بعلاوه استكبار جهانی را با هم به زمين كوفت!

ايشان در خطبه های  اين هفته به خوبي نشان داد كه مير حسين موسوی و كروبی چه زندگي شيريني دارند. تصور بفرماييد آقايان موسوی و كروبی در خانه شان نشسته اند و ماموران دور و برشان ايستاده اند، يكی خمير دندان در دستش دارد، يكي ديگر مسواك، يكی ناخن گير بدست، يكي مامور گوش پاك كن است يكي ديگر حوله در دستش گرفته، يكي ديگر دم به دقيقه اصرار می كند حاج آقا الان وقت حمامه، حاج آقا بيام سرتو بشورم، حاج آقا پشتتو بمالم؟

در ادامه تفاسير نماز جمعه اين هفته ما متوجه شديم كه در قضيه دختران موسوي كه مامور مربوطه مي خواست حتي لباسهاي زيرشان در بياورند و آنها مقاومت كردند، اصل قضيه اين بوده كه مامور مهربان می خواسته مواظب باشد يك دانه ميكروب هم وارد خانه پدرشان نشود.

ببينيد جنتی و مامورانش اينجور آدمايين.

و در پايان به مسئولان استكباری- صهيونيستی جايزه نوبل هم توصيه مي نماييم تا با اعطاي نوبل پزشكي به آقاي جنتي ضمن تقدير از اينهمه توجه ايشان نسبت به مسائل بهداشتی خود و ديگران آنهم در حد افراط، به اين جايزه استكباری از اين طريق بركتی نيز اعطا گردد.

آقای اسحاق جهانگيری معاون رييس جمهور هم فرمودند : به خاطر كوچك شدن سفره مردم از آنها عذر خواهی مي كنم.

ما هم خدمت معاون دولت پر از  معتدل عرض می كنيم كه سفره ی شما و بزرگان نظام خالی نباشه. ملت ايران بالاخره يه چيزی گير می آرن سق بزنند. ااصلا بنا به گفته آقای علم الهدی امام جمعه مشهد اشكنه می خورن،اگه تخم مرغ گرون بود، نون و پنير و گردو به بدن می زنن، گردو پيدا نشد، نون و پنير، پنير گرون بود نون خالی. اونم نشد سفره ی خالی! مهم شكست دشمن بود كه به ياری خدا به صورت نرمش آميزی حاصل شد.

 ظریف-و-اشتون،-اجلاس-1+5-‍ژنو

سرانجام مذاكرات هسته ای ايران و 5 بعلاوه 1  در دور سوم در ژنو به پايان رسيد.

با اينكه مفاد كامل مذاكرات منتشر شده است، اما ما هنوز متوجه نشديم كه ايران و غرب در ژنو دقيقا چه داده و چه گرفته اند؟ فلذا اميدواريم آقای لاريجانی  رييس مجلس به زودی ما را در این زمينه ياری نمايند.

اما سوالات ما از آقای لاريجانی : ايران به غرب مرواريد قلطان داد و به جايش آب نبات قيچي گرفت؟ خروس قندی داد، به جايش ليدی گاگا گرفت؟ كل انرژی هسته ای را يكجا بخشيد به جايش جان كری شكلات سوييسی به ظريف داد؟ همه ی آن چيزهايی را كه قبلا می گفتند نمي ديم، حالا دادند و يك قلپ گنده آب هم رويش خوردند؟ هم پياز را خوردند، هم شلاق را و هم جريمه را دادند و به اين ترتيب قهرمانامه نرمش كردند؟ ما نمی دانيم.

 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.