تعدادی از اعضاء و حامیان شورای ملی ایران از این شورا کناره گیری نموده اند

صفحه خبری

طبق اطلاعیه ای که به دفتر مجله » جوانان امروز» رسیده است تعدادی از اعضاء و حامیان شورای ملی ایران از این شورا کناره گیری نموده اند – در ادامه متن اطلاعیه را عینأ برای توجه شما قرار خواهیم داد و به اطلاع شما می رسانیم که در همین رابطه با دفتر شورای ملی آلمان  گفتگوئی خواهیم داشت که متعاقبأ به اطلاع شما خواهیم رساند . پاینده باد ایران

1460083_10151668034675916_1346863945_n

بدینوسیله ما منتخبین، امضاء کنندگان و حامیان شورای ملی ایران، عدم همکاری و کنارگیری اعتراضی خویش را از این حرکت غیر دموکراتیک و غیر ملی که ارکان و پایه های حکومت جمهوری اسلامی را آشکارا، جهت گذار و استقرارحکومت دموکرات و سکولار هدف قرار نداده است، اعلام میداریم وطبق ماده ٤٠ اساسنامه شورای ملی ایران خواهان بر پایی هر چه سریعتر مجمع عمومی فوق العاده میباشیم، تا هر چه سریعتر راه کارهای نجات از این بحران را اعلام و انتخابات مجدد برگزار گردد، تا شاید بتوان قطار از ریل خارج شده شورای ملی ایران را بر جایگاه واقعی آن بازگردانیده و گامی جهت رهایی ملت عزیز و در بند ایران برداریم.

بنا به آگاهی نامه آقای همایون صدوقی (دبیر شورای عالی) که در آن تمامی مصوبا ت٤ سپتامبر و ٥ اکتبررا بدلیل نداشتن حدنصاب رسمیت نشست شورای عالی باطل اعلام نمودند، و افراد منتصب در این دو تاریخ به شورای عالی تحمیل شده اند، از نظر ما منتخبین مجمع عمومی موسس، شورای عالی شامل ٣٥ عضو منتخب و دفتر سیاسی دارای ٩ عضو منتخب می باشند.

 

ﻣﺎ کوشندگان راه آزادی، ﺷﺎﻳﺴﺘﻪ این ﺑﯽ ﻋﺪﺍﻟﺘیها در شورای ملی ﻧﻴﺴﺘﻴﻢ، ﺑﺮﺍی ﻧﺠﺎﺕ ﻣﻠﺖ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻭ ﺑﻨﺎی ﻋﺪﺍﻟﺖ ﻭ یک پارچگی ﺑﺎ ﻗﺎﻣﺘﯽ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺷﮑﻨﺎﻥ ﺍﻳﺴﺘﺎﺩﻩ ﺍﻳﻢ.

 

پاینده ایران زنده باد آزادی –

پانزدهم آبان ماه ١٣٩٢ خورشیدی، برابر با ششم نوامبر ٢۰١۳ میلادی

با احترام، امضاء کنندگان:

خانم سوگل آیرم،

آقایان: همایون صدوقی (دبیر شورای عالی)، فرخ پیرنیا، هادی طلاکوب، فرهمند کلایه، منوچهر شجاعی، رامین نیکو، علی فرازنده، سینا دبستانی، علی صالحی پامناری، نامدار بقایی یزدی امیر عباس فخرآور، نیما سعیدی

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.