دستگیری معترضین به اعدام های اخیردر کردستان

صفحه خبری

ااعدام

جو شدید امنیتی و حضور لباس شخصی ها در مناطق کردنشین 

در پی اعدام های اخیر،  در کردستان – مریوان  چند نفر از تظاهرات کنندگان توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند . گفته می شود که در مناطق کردنشین اینروزها تدابیر شدید امنیتی ایجاد شده و دستگیری های بیشتری نیز در این چند روز اخیر صورت گرفته است .

این در حالی است که ،علی یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهوری اسلامی ایران در جلسەای با «حاصل داسه» و چند فعال سیاسی دیگر، ضمن ابراز ناخشنودی از اعدام‌های اخیر در کردستان، اجرای این احکام را به افراد تندرو در جاهای دیگر منتسب کرد.

«حاصل داسه»، از نمایندگان اصلاح طلب کرد در دورە ششم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با سایت خبری تحلیلی روز با اشاره به برگزاری جلسەای با علی یونسی، از ابراز ناراحتی و تاسف او در خصوص اعدام‌های اخیر و تشدید سخت‌گیری‌ها در کردستان خبر داد.

بنابه نوشته‌ی سایت خبری تحلیلی روز این جلسه عصر روز سه‌شنبه ١۴ آبان برگزار شده و تعدادی از چهرەهای اصلاح طلب آذری نیز در آن حضور داشتەاند.

رئیس جبهه مشارکت استان آذربایجان غربی و رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان این استان نیز در این جلسه ضمن انتقاد از تشدید برخوردها در کردستان، خواستار بازشدن فضای سیاسی موجود شدند.

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.