سعید حلافی بازیکن تیم داماش خودکشی کرد

ورزشی1

1290354109

خودکشی بازیکن به‌دلیل نیمکت‌نشینی و بی‌پولی

 فوتبال ایران هرروز با یک اتفاق تکان‌دهنده روبه‌رو می‌شود. اواخر هفته گذشته از رشت خبر رسید که سعید حلافی، بازیکن داماش گیلان به دلیل قرارنگرفتن در ترکیب اصلی و دریافت‌نکردن مطالباتش خودکشی کرده است. سایت گل از جمله رسانه‌هایی است که به این موضوع به‌طور مفصل پرداخت. در گزارش این سایت درباره این اتفاق کم‌سابقه آمده: «سعید حلافی غروب سه‌شنبه متوجه می‌شود باشگاه پولی به حساب او نریخته است.

او بعد از اینکه به خوابگاه می‌رود 95 قرص خواب‌آور می‌خورد! ابتدا موضوع توسط باشگاه لاپوشانی می‌شود و دلیل بیمارستان‌بردن حلافی، مسمومیت دارویی عنوان می‌شود. اما مصاحبه تندوتیز حلافی بعد از مرخص‌شدن از بیمارستان بسیار صریح و آشکار است.» حلافی می‌گوید: «قصد خودکشی داشتم چون هم از شرایط مالی خسته شده بودم و هم از وضعیت خودم در داماش راضی نبودم و می‌خواستم به زندگی‌ام خاتمه دهم تا راحت شوم! به من نه بازی می‌دهند و نه رفتار خوبی در باشگاه با من دارند. همه‌چیز زیر سر عبدالله مرغوب است. من چون در زمان درخشان به تیم آمده‌ام هیچ‌کس مرا دوست ندارد.

مرغوب به من گفته بود که آنقدر پولت را نمی‌دهیم تا در نیم‌فصل با پای خودت بروی. او و ناظمی زندگی من را نابود کردند.» مسوولان تیم داماش ضمن رد انتقادهای این بازیکن خبر خودکشی او را تایید کردند. افشین ناظمی، سرمربی داماش در کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس در این باره گفت: «حق من به‌عنوان مربی این است که 18 بازیکن را برای هر بازی انتخاب کنم. چطور زمانی که در فهرست 18نفره قرار می‌گرفت، ما خوب بودیم اما حالا که نیست بد شدیم.

اگر اینطور باشد که هر بازیکنی به زمین نمی‌رود باید قرص بخورد و خودکشی کند! او کار درستی نکرده و من حرکتش را نمی‌پسندم.» اما پس از مصاحبه‌های تند حلافی علیه دست‌اندرکاران داماش و انداختن تقصیر خودکشی‌اش بر گردن آنها او به یکباره تغییر عقیده داد. او در گفت‌وگو با برنامه «سکو» دلیل مشکلات پیش‌آمده برای خودش را نه خودکشی که یک مسمومیت غذایی و خوردن تنها يك ورق قرص برای بهبودی‌اش دانست! او عنوان کرد که تمام مصاحبه‌هایی که در 24ساعت اخیر انجام داده و از سوی او منتشر شده را در شرایط روحی و روانی مناسبی انجام نداده است و هیچ مشکلی ندارد جز عدم حضور در ترکیب ثابت داماش!

 

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.