شیر خوردن مردان از سینه خواهران عایشه تا زنان مجاهدی که خود را در اختیار مسعود رجوی …

صفحه بانوان1

Rajavi_1

دیروز در یکی از سایت ها مطلبی دیدم در مورد » خاله رضاعی شدن» زنان با مردان به دستور عایشه همسر پیامبر . ناخودآگاه مرا به یاد سخنان زنان مجاهدی انداخت که در برخی مجامع گفتند اند که برای اعلام وابستگی با سازمان و یا چیزی شبیه به این می بایست یک شب خود را در اختیار » مسعود رجوی » قرار می دادند .

ناگهان ابن فکر که اگر روزی مجاهدین در ایران جای پائی گرفته و حکومت را از آن خود سازند چه بر سر مردم ایران و تمدن چندین هزار ساله ما خواهد آمد و شاید روزی برسد که افسوس دوران جمهوری اسلامی را خورده و در مقایسه با مجاهدین بگوئیم » بابا جمهوری اسلامی کی این کار و با مردم می کرد و شروع کنیم به نمره بیست دادن به امروزمان .

پیش از آنکه از شما دعوت نمایم این مطلب را بخوانید باید به عرض شما برسانم که » حجاب اسلامی «را مجاهدین به ایران آوردند ، در ابتدا این مجاهدین بودند که موسیقی را ممنوع کردند ، و خلاصه ریشه هر آنچه امروز ما می کشیم از دست رژیم در گرو همان مجاهدین است .

بدون تعارف باید به استحضار مردم ایران برسانم که پس از کشتار سال های 60 تا 66 بسیاری از مجاهدین توانستند رنگ عوض کرده و خود را در قالب » ملی مذهبیون» در سیستم جمهوری اسلامی نگاه دارند به دلیل اینکه بتوانند در زمانی مقتضی از درون شورش کرده و با کمک نظامی مجاهدین را که در » عراق » سکنی داشته و دارند جکومت را در دست خود گیرند . همان کاریکه پس از اتمام جنگ ایران و عراق کردند که باعث خشم مردم ایران شد ( حمله نظامی مجاهدین به ایران از مرزهای عراق) .

ولی گویا دوستان این مجاهدین عزیز چنان سور و ساطی را در داخل برای خود بپا کرده اند که به یاران خود پشت نموده و فقط خودشان تا آنجائیکه در توان دارند قوانین مکتبی مجاهدین را در کشور به طور مستقل و سازمان یافته به اجرا در می آورند . رد پای این مجاهدین رنگ باخته در قالب (ملی مذهبیون کنونی ) را بیشتر می توان در سران بسیج و سپاه پاسداران پیدا کرد. همان گروه تند روئی که سوا از سرکرده خود مسعود رجوی یک حکومت در داخل حکومت باز کرده و به نام حفظ اسلام هر آنچه پلیدی و زشتی است انجام می دهند.

فقط فراموش نباید کرد که مجاهدین ، ملی مذهبیون ، اصلاح طلبان همه از یک قماش هستند و افکار مشمئز کننده مشابهی دارند با درصد های مختلف 

 

Prophet Muhammad & his child bride Aisha

(منبع وبلاگ روشنگر نسل سوخته )

عایشه همسر پیامبر اسلام به خواهران و دختران خواهر خود دستور می‌داد به مردان بزرگسال شیر دهند تا با آن‌ها خاله رضاعی شود و به عنوان محارم با آن‌ها رفت و آمد کند. این موضوع در معتبرترین کتاب‌های اهل سنت یعنی صحیح مسلم و صحاح سته چنین نقل شده است:

عایشه‌ام المومنین هر کس از مردان را که می‌خواست بر او وارد شوند، دستور می‌داد به خواهرش ام کلثوم دختر ابوبکر و دختران برادرش که به او شیر دهند! ولی دیگر همسران رسول خدا از این کار سر باز زدند و به هیچ وجه اجازه ندادند بدان صورت کسی بر آنان وارد شود. (صحیح مسلم ج ٢ ص ١٠٧٨ )

ابی داوود در سنن خود که از صحاح سته می‌باشد جلد ۲ صفحه ۳۷۹ روایتی را در مورد رضاعه کبیر (شیر دادن زن به مردان بزرگ) نقل می‌کند که در قسمتی از آن آمده است:

چنانچه عایشه خود چنین می‌کرد؛ یعنى هر کس را که دوست داشت نزدش بیاید اگر چه بزرگ باشد، به دختران برادر و یا دختران خواهرش دستور می‌داد که به آن مردان بزرگسال پستان بدهند! ولی سایر زنهاى پیامبر صلىاللهعلیه وآله و ام سلمه از اینکه مردی با این نوع شیردادن نزد آن‌ها وارد شود ابا می‌نمودند و به احدی از مردان اجازه نمی‌دادند که بر آن‌ها وارد شود الا اینکه در طفولیت شیر داده باشند و به عایشه گفتند: به خدا سوگند ما به جز در مورد سالم کس دیگری را ندیدیم که رسول خدا ص این را اجازه داده باشند.

پرسش: آیا شما حاضرید خواهر شما، همسر شما یا مادر شما به دهن مردان بزرگ با سبیل‌های کلفت پستان بدهند؟

پاسخ : علمای اهل سنت وطنی در یک ماله کشی حرفه ای گفته‌اند: خواهران و دختران خواهر عایشه شیر خود را در ظرف می‌دوشیدند و به مردان می‌دادند. گرچه کلا اصل موضوع خنده دار است، اما علمای بزرگ اهل سنت کشور های عربی آن را رد کرده و می‌گویند برای اینکه کسی خاله رضاعی شود آن مرد باید مستقیم از سینه خواهرش شیر خورده باشد و پستان را در دهان گرفته باشد و فتوای عایشه درست است.

download (10)

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.