رد پای » احمدی نژاد » در مشکلات فوتبال و بر کناری علی دائی !

ورزشی1

رئیس جمهور قبلی نه تنها مردمی بود بلکه فوتبالیست هم بود !گریه

images (30)

ببینید آقای دادکان و علی آبادی یا دیگران که الان پشت احمدی نژاد حرف می زنند چطوری میدون رو براش خالی کرده بودند تا هر چی گل می خواد بزنه!!

بعد از برکناری دولت احمدی نژاد یک رویه به جا ماند آن هم مقصر دانستن او و دولتش برای تمامی کاستی ها از اقتصاد ورشکسته گرفته تا روابط سیاسی تیره و تا ر با کشورهای غربی ..بسته شدن خانه هنرمندان و کشتار 88 و اعدام های بی حد و حساب در دوران زمامداری ایشان …حال نوبتی هم که باشد نوبت درد و دل اهالی ورزش رسیده تا افشا گری کنند . که احمدی نژاد چه گفت و چه کرد …

بخوانیم بخشی از افشاگری علی‌آبادی پس از 4 سال:

 محمد علی‌آبادی، رئیس کنونی کمیته ملی المپیک و رییس پیشین سازمان تربیت‌بدنی در گفت‌وگویی با تسنیم، نکاتی جالب را درباره هشت‌سال مدیریت ورزشی‌اش گفته است و این گزیده‌ای از گفت‌وگوی تسنیم با علی‌آبادی است. او یک‌بار دیگر برکناری دادکان را تکذیب کرد: «آقای احمدی‌نژاد به من گفت باید در فدراسیون فوتبال تغییراتی بسیار اساسی صورت بگیرد.

 منظور او تغییر دادکان نبود؛ بلکه موضوع از دید ایشان خیلی عمیق‌تر از این صحبت‌ها بود اما من مدیر بودم و باید بر اساس آن چیزهایی که وجود داشت و می‌دیدم، تصمیم می‌گرفتم نه دیدگاهی که ایشان داشتند. باید فضای موجود در داخل و خارج از کشور را در این خصوص می‌دیدم. با فضای بین‌الملل در موارد مختلف کار کرده بودم و می‌دانستم نباید بی‌گدار به آب بزنیم و به نوعی رفتاری کنیم که برای ما مشکل ایجاد شود.

به همین دلیل من هیچ اقدامی درخصوص برکناری دادکان انجام ندادم.» او عنوان کرد نام‌نویسی‌اش در انتخابات فدراسیون فوتبال هم به اصرار احمدی‌نژاد بوده است: «آقای احمدی‌نژاد باتوجه به شناختی که من از فوتبال داشتم، اعتقاد داشت اگر به فدراسیون بروم، فوتبال خیلی می‌تواند موفق باشد.

شاید 15روز خدمت ایشان درخصوص این موضوع صحبت کردم و گفتم من رییس سازمان تربیت بدنی هستم و صلاح نیست رییس یک فدراسیون هم باشم اما ایشان برای این کار مصر بود. برخلاف میل باطنی و به‌عنوان آخرین نفر برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال نام‌نویسی کردم. در هر صورت این نظر رییس‌جمهور بود و من باید از آن تبعیت می‌کردم. بعد از آن هم که اعلام کردند کاندیدا شدن من ایراد دارد، از حضور در انتخابات کناره‌ گیری کردم.» علی‌آبادی اخراج علی دایی را هم گردن احمدی‌نژاد می‌اندازد: آوردن دایی دستور احمدی‌نژاد نبود.

 روی چند گزینه کار شد- دایی، قطبی، قلعه‌نویی و چند گزینه دیگر مورد بحث‌وبررسی قرار گرفتند که در نهایت دایی به‌عنوان سرمربی تیم‌ملی معرفی شد. احمدی‌نژاد درخصوص انتخاب سرمربی تیم‌ملی نظری نداشت و صحبتی با من نکرد اما در برکناری او پس از اینکه آن باخت‌ها پیش آمد، نظر احمدی‌نژاد این بود که دایی دیگر نمی‌تواند کاری انجام دهد. نظر احمدی‌نژاد برکناری دایی بود. با این حال ایشان در ورزش دخالت نمی‎کرد چون روحیه من طوری نبود که بخواهم دخالت را بپذیرم. برای چه چیزی نتوانستم در وزارت نفت حضور پیدا کنم؟

44009_225

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.