فال هفته

فال هفته1

1-6ش

آنچه را که غير ممکن ميدانستيد انجام داديد. حالا موقع بهره برداری از آن فرارسيده بنا براين لازمست موضوع را جدی بگيريد. بهتر است که با هر کسی درد و دل نکنید، کسانی هستند در لباس دوست که در حقیقت به شما حسادت می ورزند و شاید در راهتان مشکل تراشی نمایند.

اگر محتاط نباشيد ممکن است پايتان به يک درگيری باز شود. لازم است در موقع مناسب خودتان را کنار بکشيد. در امضائ قراردادها خيلی احتياط کنيد. بیشتر با فکرتان تصمیم بگیرید نه با احساستان .

سعی کنيد اشتباهات گذشته تکرار نشود. اگر قصد سفر داريد بهتر است آن را به بعد از انجام کارهايتان موکول کنيد. مسافری عزيز به شما ميرسد . سعی کنید هم با خودتان صادق باشید و هم با اطرافیانتان.

گرچه در چند روز اخير رفتارتان خيلی آشتی جويانه بوده است ولی هنوز هم آثار کدورت باقی است. با اعضای خانواده به گفتگو بنشينيد. همه چيز در اين هفته حل خواهد شد . هیچ مشکلی نیست که با یک صحبت خالصانه حل نشود، فقط با اطرافیانتان صادق باشید.

احتمالات را کنار بگذاريد و مثل هميشه با قاطعيت رفتار کنيد. اجازه ندهيد احساسات شما در تصميم گيری هايتان موثر واقع شود. در اين روز احتمالا يک نامه مهم دريافت ميکنيد . نامه ای که شاید خیلی حقایق را بر شما آشکار سازد.

افسردگی شما زود گذر است و به همين سبب مطمئن باشيد روزهای شاد و خوشحال کننده ای در راه داريد. يکی از دوستان نزديکتان در انتظار پاسخ شماست . هفته خوبی است برای اینکه شانس خود را در عشق بیازمائید.

7-12ش

نبايد تصور کنيد که از حل مشکلات اخير بر نمی آيد. قدرت و توانائی شما در حل معضلات بسيار زياد است. لحظه های دلپذير و شادی آور در پيش داريد .

چند روز گذشته شما را خسته کرده است. برای رفع خستگی و تجديد قوا بهتر است به يک سفر کوتاه برويد. احتمال دارد به پول قابل توجهی دست بيابيد

شما به سختی و فعاليت عادت کرده ايد. به اين علت است که روزهای گذشته برايتان دلپذيری نداشت. روز پر مشغله در پيش داريد.

برای به انجام رسانيدن نقشه هايتان بهتر است با نزديکان خود مشورت کنيد و در صورت لزوم از آنان کمک و ياری بخواهيد. روز دلپذيری در پیش روست

مشکل خودتان را بزرگتر از آنچه که هست جلوه ندهيد. بايد به نزديکترين فرد خانواده اعتماد کنيد تا برای حل دشواری شما کمکتان کند

از دوری  نهراسيد و به پيروزيهای آينده فکر کنيد. لحظه های پر جنب و جوش در پيش داريد و احتمالا يک سند مهم امضاء خواهيد کرد.

zodiac-yoganonymous-signs-change-rotational-axis

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.